Czy Nia Jax także odejdzie z WWE?, Powód nieobecności Braya Wyatta i Bo Dallasa na RAW, Walka Finna Balora na TLC zagrożona?, Ortiz pewny przed Bound For Glory, Harmonogram WrestleManii 34

» Justin Barrasso z portalu internetowego Sports Illustrated wyjawił, że głównym powodem decyzji podjętej przez Nia Jax dotyczącej jej urlopu jest niezadowolenie z obecnej pozycji w federacji, prowadzenia swojej kariery oraz niskiej płacy.

» Justin LaBar za pośrednictwem Twittera poinformował o tym, że Bray Wyatt oraz Bo Dallas byli nieobecni podczas ostatnich wydarzeń WWE TV z powodu wirusowego zapalenia opon mózgowych. Justin także zaznaczył, że JoJo również była nieobecna na Monday Night RAW, a jej rolę zajął Mike Rome. W niedzielę Bray Wyatt jako Sister Abigail ma zmierzyć się z Finnem Balorem podczas gali PPV TLC jednak wciąż nie wiadomo, czy ten pojedynek się odbędzie. Podczas poniedziałkowego odcinka RAW The Miz życzył Bo Dallasowi szybkiego powrotu do zdrowia.

» W poniższym materiale wideo członek LAX Ortiz wypowiedział się na temat odzyskania Impact Wrestling Tag Team Championship podczas gali PPV Bound For Glory w Ottawie:

» WWN ogłosiło kolejne wydarzenia, które odbędą się w Nowym Orleanie podczas WrestleManii 34:

Czwartek, 5 kwietnia
EVOLVE – 8pm
Beyond Wrestling – 11:55pm

Piątek, 6 kwietnia
PROGRESS – Południe
EVOLVE – 4pm
WWN Supershow – 8pm
GCW Presents Joey Janela Spring Break II – 11:55pm

Sobota, 7 kwietnia
PROGRESS – Południe
SHIMMER – 4pm
Style Battle: S1 Finale – 8pm
Kaiju Big Battel – 11:55pm

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.WWNLive.com