WWE Monday Night RAW 28 sierpnia 2017: Raport

Show rozpoczynamy od segmentu z udziałem The Miza, który próbował wypowiedzieć kilka słów jednak do segmentu włączył się Generalny Manager RAW Kurt Angle, który powiedział, że wie jakie plany ma obecny mistrz Interkontynentalny, ale stwierdził, że tytuł będzie broniony na gali No Mercy. The Miz pyta się Kurta, czy wie co oznacza słowo szacunek. GM ogłosił, że w już w tym tygodniu na RAW odbędzie się Battle Royal Match, w którym udział wezmą także Miztourage.

1 walka: Battle Royal o miano pretendenta do pasa Interkontynentalnego

Jako pierwszy został wyeliminowany Curt Hawkins, później Kalisto, następnie Big Show, R’Truth, Goldust, Luke Gallows, Karl Anderson, Matt Hardy, Finn Balor, Bo Dallas i Curt Hawkins, Jason Jordan oraz Elias Samson dzięki czemu pretendentem do pasa IC został Jeff Hardy!

Tymczasem na zapleczu Alexa Bliss udzieliła wywiadu, w którym wyjawiła, iż dzisiejszej nocy bogini odzyska swój tron.

2 walka: Singles Match
Enzo Amore def. Noam Dar

Na backstage’u Charlie poprosiła obecnego mistrza WWE Cruiserweight Neville’a o komentarz dotyczący Enzo Amore. Mistrz odpowiedział, że Enzo ma stanowić dla niego poważnego konkurenta jednak nigdy nie zdobędzie pasa Cruiserweight.

W ringu obecny jest Paul Heyman oraz jego podopieczny WWE Universal Champion Brock Lesnar. Paul już na samym początku powiedział, że jest niezadowolony z wydarzeń jakie miały miejsce w zeszłym tygodniu na RAW z udziałem Brauna Strowmana co spodobało się fanom zgromadzonym na arenie. Paul dodał, że Strowman jest najgroźniejszym przeciwnikiem dla jego klienta w walce o pas Universal o czym mogą świadczyć wydarzenia z SummerSlam. Następnie Paul dodał, że na gali No Mercy jego podopieczny zmierzy się z Strowmanem o pas Universal, a Lesnar dodał od siebie kilka słów ”Suplex City Bitch” po czym odszedł na zaplecze.

3 walka: Singles Match
Cesaro(w/Sheamus) def. Seth Rollins(w/Dean Ambrose)

Po pojedynku Sheamus chwycił mikrofon i powiedział, że chce natychmiast walczyć z Deanem Ambrosem.

4 walka: Singles Match
Dean Ambrose(w/Seth Rollins) def. Sheamus(w/Cesaro)

Na Backstage’u otrzymaliśmy krótki segment z udziałem Mickie James oraz Emmy. Zawodniczki dyskutowały na temat mody.

5 walka: Singles Match
Emma def. Mickie James

Po pojedynku Emma chwyciła mikrofon i krzyczała, że właśnie rozpoczęła się rewolucja w dywizji kobiet!

Czas na podpisanie kontraktu.

W ringu obecny jest GM RAW Kurt Angle oraz John Cena, który wyjawił, że przybył na RAW tylko po to, aby zmierzyć się z Big Dogiem, gdyż wie iż Roman nie chce się z nim zmierzyć. Po tych słowach John podpisał kontrakt. Do ringu przybył Roman Reigns, który powiedział, że dokonał czegoś czego nigdy nie był w stanie zrobić John Cena, a dokładniej zakończył karierę wielkiego The Undertakera. Cena odpowiedział, że są tacy którzy się go boją, niektórzy chcą aby zmienił charakter, ale jedno jest pewne. Otóż to, że Roman Reigns został stworzony po to, aby zostać zniszczonym przez niego! John dodał, że nie jest The Undertakerem, który walczył z kontuzją biodra przy czym zaznaczył, że jest o wiele szybszym i silniejszym zawodnikiem. John wspomniał także o tym, że Roman nie podpisze kontraktu, gdyż obawia się o swoje imperium. Nagle na arenie pojawili się Luke Gallows i Karl Anderson, którzy stwierdzili że pokonają obecnych w ringu zawodników w tag team matchu.

6 walka: Tag Team Match
Roman Reigns i John Cena def. Luke Gallows i Karl Anderson

W ringu obecny jest Elias, który żalił się, że Battle Royal Match nie poszedł po jego myśli po czym zaczął śpiewać piosenkę o tym jak fani w Memphis są do bani. Nagle segment przerywa Jerry Lawler oraz Heath Slater i dochodzi do brawlu między zawodnikami.

7 walka: RAW Women’s Championship Match
Alexa Bliss def. Sasha Banks i została nową mistrzynią kobiet na RAW.

Po pojedynku do ringu przybyła Nia Jax, która pogratulowała zwycięstwa nowej mistrzyni kobiet na RAW a następnie zaatakowała Sashę Banks oraz Alexę Bliss o czym możecie zobaczyć na poniżej załączonym gifie.