WWE Monday Night RAW: 11/05/2015 – Mini Raport

WWE Monday Night RAW  #1146 – 11/05/2015
US Bank Arena – Cincinnati, Ohio
Komentatorzy: Michael Cole, Booker T & John Bradshaw Layfield

Przedostatnią drogę do Payback rozpoczyna powracający WWE COO – Triple H. Hunter mówi, że tatuś powrócił do domu, oraz mówi, iż nadszedł czas aby rozwiązać problem z napiętymi relacjami pomiędzy Kane’em, a Seth’em Rollinsem, które panowały podczas jego nieobecności. Wzywa obu do ringu. Rollins obwinia Kane’a o nieprofesjonalizm. Fani zagłuszają go chantami “Dean Ambrose!”, ponieważ to jest jego rodzinne miasto. Seth mówi, że Kane jest zbyt stary, aby pełnić funkcję Dyrektora Operacyjnego i że on chce, aby Seth stracił swój pas. Kane wychodzi bardzo zły, i zaczyna się kłócić ze swoim szefem, lecz HHH mówi, że jeżeli Rollins straci WWE World Heavyweight Title na Payback, to może nadejdzie czas na zwolnienie Kane’a z obecnej funkcji? Triple H mówi, że ustalił dziś walkę całej czwórce, która zmierzy się o pas WWE World Heavyweight na Payback. Seth Rollins zmierzy się z Randy’m Orton’em, Roman Reigns z Kane’em.. Jamie Noble przerywa Hunterowi i sugeruje, że Seth nie powinien walczyć na tydzień przed Payback. HHH kpi sobie z J&J Security i mówi, że dla nich również ma niespodziankę…. Dean Ambrose!

HHH, gif, WWE, RAW, Reaction, wrestling


2-on-1 Handicap Match
Dean Ambrose def. Jamie Noble & Joey Mercury
Po walce Ambrose świętował razem z fanami w swoim mieście.Dean Ambrose, gif, WWE, RAW, wrestling

Singles Match
King Barrett def. Dolph Ziggler
Po walce King zakłada strój króla i koronę, a do ringu wchodzi Sheamus, który atakuje Dolph’a i wykonuje mu Brogue Kick.

Wade Barrett, Dolph Ziggler, gif, WWE, RAW, Kick, wrestling

Singles Match
Erick Rowan def. Fandango

Po walce na ring przyszedł Luke Harper, który wykonał drużynową akcję z Rowanem.

Czas na Otwarte Wyzwanie Johna Ceny, jednak najpierw krótkie promo..
Cena mówił o tym, że niewielu ma szansę zdobyć pas WWE World Heavyweight Championship, ale każdy ma szansę zdobyć pas Stanów Zjednoczonych. Każdy.. oprócz Ruseva.

US Championship Match
Neville def. John Cena przez DQ

Do dyskwalifikacji doprowadził Rusev, który po walce zaaplikował Cenie jeszcze The Accolade.

The man John Cena’s abs did not notice

Singles Match
Roman Reigns vs Kane – no contest

Walka nawet się nie rozpoczęła, gdyż jeszcze przed gongiem Kane zaatakował Reignsa, jednak ten w odpowiedzi wykonał mu Spear w stół komentatorski.

Singles Match
Tamina Snuka def. Brie Bella

-~* BRIE NOOOOOOPE! *~-

Singles Match
Curtis Axel vs Macho Mandow – no contest

Przed walką pojawili się Konnor i Viktor, czyli The Ascension oznajmiając, że zamierzają wykonać prawdziwą destrukcję. Axel i Sandow poradzili sobie jednak z byłymi mistrzami Tag Team NXT, a na koniec podali sobie ręce. Mega Powers v2?

The Mega-ish Powers are born!

Następnie do ringu zmierza… Daniel Bryan!
Lider ruchu na TAK, oznajmia, że lekarze nie wiedzą kiedy znów będzie mógł walczyć. Mogą być to tygodnie, miesiące, albo nawet nigdy. Dlatego jest tutaj, aby zrezygnować z tytułu mistrza Interkontynentalnego! Bryan podziękował swoim fanom i powiedział, że bez nich nie byłoby jego.

Singles Match
Cesaro def. Big E

Cesaro’s foot can FEEL, THE POWAH

Po kilku reklamach, na arenę wchodzi Bray Wyatt, który wygłasza promo o Rybacku. Po kilku słowach, “Mr. Feed me More” postanowił zareagować na to wszystko. Doszło do brawlu, z którego zwycięsko wyszedł Ryback.

Singles Match
Randy Orton def. Seth Rollins przez DQ

W walkę wtrącili się J&J Security, którzy następnie zaatakowali Ortona. Potem pojawił się Kane, który wziął do rąk krzesełko, jednak ostatecznie nie zdecydował się wejść do ringu. Potem pojawili się Dean Ambrose i Roman Reigns, którzy wręcz zniszczyli Rollinsa wykonując mu Dirty Deeds, Spear i RKO, które otrzymał od Ortona. Nagle zza pleców Vipera zaatakował Reigns wykonując mu Spear, a Ambrose to wykorzystał i wykonał Dirty Deeds Reignsowi.

Informacje po RAW:

– Gala Elimination Chamber odbędzie się… 31 maja w Texasie! Niestety będzie emitowane tylko na WWE Network. Pewne już jest, że pasy mistrzowskie Tag Team bronione będą w komorze, a także poznamy nowego mistrza Interkontynentalnego.
– Na SmackDown odbędzie się rewanż pomiędzy Romanem Reignsem, a Kanem.
– Aktualna karta na Payback:

Kick-Off Match
The Ascension vs Curtis Axel & Macho Sandow

Singles Match
Sheamus vs Dolph Ziggler

Singles Match
King Barrett vs Neville

2 Out of 3 Falls Match o pasy mistrzowskie Tag Team
The New Day (c) vs Tyson Kidd & Cesaro

I Quit Match o pas U.S. Championship
John Cena (c) vs Rusev

Fatal 4 Way Match o pas WWE World Heavyweight Championship
Dean Ambrose vs Randy Orton vs Seth Rollins (c) vs Roman Reigns

 

Autorzy: Sebastian Cupiał i Patryk Dereszyński