WWE Monday Night RAW: 09/11/2015 – Mini Raport

WWE Monday Night RAW #1172 – 09/11/2015
Arena: Manchester Arena (Manchester, Anglia)
Komentatorzy: Michael Cole, JBL & Baron Saxton

Monday Night RAW otwieramy widokiem pasa WWE World Heavyweight w ringu. Po chwili rozbrzmiewa theme song The Authority i Triple H zmierza do ringu, po czym zaczyna mówić o kontuzji Rollinsa i zwakowaniu tytułu. Hunter mówi, że w wyniku tej sytuacji odbędzie się turniej, który finał będzie miał podczas Survivor Series. Przerywa mu jednak Roman Reigns, który wchodzi do ringu lecz zanim zdążył coś powiedzieć to Triple H podaje mu tytuł i zaoferował dołączenie do The Authority. Reigns oczywiście nie zgodził się, więc Hunter ustalił, że w pierwszej rundzie turnieju Roman zmierzy się z Big Showem.

First Round Tournament Match
Roman Reigns def. Big Show
Walka wypadła bardzo słabo.

First Round Tournament Match
Kevin Owens def. Titus O’Neil
Owens wyciął porządne heel’owe promo przed walką a zakończył ją wykonując Pop-Up Powerbombem. Po walce Kevin spojrzał tylko w stronę pasa WWE World Heavyweigth.

Na backstage’u Renee Young przeprowadza wywiad z Paige. Panie rozmawiały głównie na temat walki o pas Divas na Survivor Series. Dowiedzieliśmy się również, że jeszcze dzisiaj Paige zawalczy z Becky Lynch.

Singles Match
Becky Lynch def. Paige
Po walce Paige zaatakowała Becky wykonując jej PTO.

First Round Tournament Match
Dolph Ziggler def. The Miz
Ziggler wygrał po wykonaniu Superkick’a. Po walce Dolph ku uciesze fanów podniósł pas WWE Wagi Ciężkiej do góry.

W ringu widzimy mistrza Stanów Zjednoczonych Alberto Del Rio i Zeb’a Coltera. Panowie dali promo na temat MexAmericany i o aktualnych wydarzeniach w Wielkiej Brytanii i Europie. Na koniec poinformowali, że Del Rio zmierzy się ze Stardustem na SmackDown w pierwszej rundzie turnieju o zawieszony pas.

Singles Match
Natalya def. Naomi
Podczas walki fani chantowali “We want Sasha”. Po walce Sasha Banks zaatakowała Natalye lecz diva sobie poradziła i zapięła Sharpshootera na Banks. Przerwał jej jednak Tamina i tym razem to Sasha wykonała królowej Hartów Banks Statement.

Do ringu wychodzą King Barrett oraz Mr. Money in the Bank Sheamus. Barrett wyszedł przy ogromnym popie, natomiast Sheamus został wygwizdany. King Barrett obrażał Manchester United i wezwał Wayne Rooney’a do ringu aby z nim walczył.

First Round Tournament Match
Cesaro def. Sheamus (w/ King Barrett)
Po walce Rooney spoliczkował Barretta.

First Round Tournament Match
Dean Ambrose def. Tyler Breeze
Ambrose wygrał po wykonaniu roll-up.

Six Man Tag Team Match
The New Day def. The Usos & Neville
New Day wyszli do walki przy ogromnym popie. Mistrzowie Tag Team wygrali po tym jak najpierw zrzucili Neville’a z narożnika a później Woods przypiął go mimo iż ten miał nogę na linach.

W main evencie gali Bray Wyatt odda hołd Undertaker’owi oraz Kane’owi. Wyatt wyszedł sam do ringu i mówił o duszach Kane’a i Takera. Po chwili rozbrzmiał jednak theme song Brothers of Destruction, którzy zmierzali w stronę ringu lecz pojawiła się reszta członków Wyatt Family. Nagle gaśnie światło i gdy znów się zapala widzimy jak Undertaker i Kane niszczą ostatniego ocalałego Brauna Strowmana. Następnie wchodzą do ringu i wykonują podwójne Chokeslam na Bray’u Wyatt’cie. Widokiem Undertakera i Kane kończymy RAW.