WWE Monday Night RAW: 02/11/2015 – Mini Raport

WWE Monday Night RAW #1171 – 02/11/2015
Arena: Pepsi Center (Denver, Colorado)
Komentatorzy: Michael Cole, JBL & Baron Saxton

RAW otwiera Roman Reigns, który przypomina iż jest pretendentem do pasa WWE World Heavyweight oraz dodaje, że pokona Setha Rollinsa i zostanie nowym mistrzem. Przerywa mu jednak Seth Rollins, który powiedział, że już kilka razy pokonał Romana, między innymi na WrestleManii 31. Rollins mówi, że Reigns zawsze będzie krok za nim. Po tych słowach pojawia się The Authority. Stephanie mówi, że walka Rollinsa z Reignsem odbędzie się ale nie dzisiaj. Triple H mówi, że dzisiejszym main eventem gali będzie 5 0n 5 Traditional Survivor Series Elimination Match. Tak też Roman i Seth muszą znaleźć sobie partnerów do pojedynku.

Singles Match
Kevin Owens def. Dolph Ziggler
Podczas walki w sekcji VIP zasiadli Tyler Breeze i Summer Rae. Pod koniec walki Breeze rozproszył Zigglera, co wykorzystał Owens i wykonał na rywalu Pop-Up Powerbomba. Po walce Tyler zaatakował jeszcze Zigglera.

Na backstage’u widzimy Setha Rollinsa, który podchodzi do Kevina Owensa i mówi, że chciałby z nim zawalczyć na WrestleManii 32 w Champion vs. Champion Matchu. Po chwili jednak zapytał Owensa czy dołączy dzisiaj do jego teamu na co Kevin się zgodził.

Na zapleczu Renee Young przeprowadza wywiad z Becky Lynch na temat dzisiejszej walki, która wyłoni pretendentkę do pasa Divas. Przerwała im jednak Brie Bella, która mówiła, że Becky jest dziewczynką na posyłki Charlotte. Lynch odpowiedziała, że Brie sama jest posyłana przez Nikki.

Singles Match
Cesaro def. The Miz
W publiczności zasiedli The Ascension i Stardust z kartką Stardust Section. Pod koniec walki Cesaro skontrował Skull Crushing Finale na Cesaro Swing, po czym zapiął jeszcze na koniec Sharpshootera.

W ringu widzimy The Wyatt Family. Bray zaczął mówić o porwaniu Undertakera i Kane’a, po czym dodał, że nie potrzebuje ich ciał tylko dusze, które są nieśmiertelne. Wyatt mówi, że teraz to jego rodzina posiada ich dusze oraz moc. Na koniec Bray wywołał błyskawice i ognie.

Tag Team Match
Lucha Dragons (Kalisto & Sin Cara) def. King Barrett & Sheamus

Na backstage’u widzimy Jacka Swaggera, który podchodzi do Zeba Coltera i pyta o jego nowe państwo MexAmerica. Przerwał mu jednak Alberto Del Rio, który kazał dla swojego dobra odejść Swagger’owi.

Singles Match
Alberto Del Rio def. R-Truth

Na zapleczu Big E i Kofi Kingston pytają się Rollinsa, czy mogą dołączyć do jego drużyny na co mistrz WWE WH się zgadza. Seth mówi, że nadal brakuje im jednego członka. Po tych słowach New Day pokazują znak nosorożca i pojawia się Xavier Woods, który również dołącza do teamu Rollinsa.

Fatal 4-Way Match o pretendentkę do pasa Divas
Paige def. Becky Lynch, Sasha Banks & Brie Bella
Pod koniec walki Sasha założyła Becky dźwignię lecz przerwała jej Paige, która po wyrzuceniu z ringu Banks wykonała RamPaige na Becky.

Po walce Baron Saxton przeprowadził wywiad z Paige. Pretendentka z początku obrażała swoje przeciwniczka a następnie powiedziała, że pokona i odbierze tytuł córeczce tatusia.

Na backstage’u Renee Young przeprowadziła wywiad z Divas Champion Charlotte. Głównym tematem wywiadu był Fatal 4-Way Match oraz zwyciężczyni tej walki Paige. Charlotte na koniec dodała, że jest teraz w WWE dzięki swojej ciężkiej pracy a nie pomocy ojca.

5 on 5 Traditional Survivor Series Elimination Match
Team Reigns (Roman Reigns, Dean Ambrose, The Usos & Ryback) def. Team Rollins (Seth Rollins, Kevin Owens & The New Day) by DQ
Pod koniec walki, gdy w ringu zostali już tylko Ambrose, Reigns i Rollins to ten ostatni próbował uciec z areny ale został powstrzymany przez Romana. Po chwili Seth zrezygnował z dalszej ucieczki i zaatakował rywali krzesełkiem. Mistrz chciał jeszcze bardziej obić swoich rywali lecz otrzymał od Reignsa Superman Puncha, po którym postanowił opuścić arenę.