Monday Night RAW: 23/11/2015 – Mini Raport

WWE Monday Night RAW #1174 – 23/11/2015
Arena: Bridgestone Arena (Nashville, Tennessee)
Komentatorzy: Michael Cole, JBL & Byron Saxton

RAW rozpoczyna Triple H i Stephanie McMahon. Stephanie mówi, że Reigns odrzucił ich propozycję z przed kilku tygodni. Hunter dodaje, że mimo iż chciał mu tylko pogratulować na Survivor Series to ten go zaatakował dlatego też dzisiaj mistrzem jest Sheamus a nie Roman. Triple H zaprasza mistrza WWE World Heavyweight Sheamusa, który bierze mikrofon i mówi, że zakończył panowanie Reignsa w niecałe 6 minut. Przerywa mu Roman Reigns, który żąda dzisiaj rewanżu ale Stephanie nie zgadza się na to. Roman zaczyna się naśmiewać z Triple H’a, że chowa się za Steph bo się go boi. Hunter podchodzi do Reignsa i gratuluje mu wykonania Speara na nim podczas Survivor Series oraz dodaje, że rewanż odbędzie się kiedy indziej. Po tych słowach Triple H i Stephanie opuszczają ring a od tyłu byłego mistrza WWE WH atakuje Rusev. Sheamus dodaje od siebie Brogue Kicka a Triple H informuje, że podczas TLC Roman Reigns zawalczy z Sheamus’em o pas WWE World Heavyweight w TLC Matchu. Steph mówi, że jeszcze dzisiaj Reigns zawalczy z Rusevem.

Tag Team Match
Bray Wyatt & Luke Harper (w/ Braun Strowman & Erick Rowan) def. The Dudley Boyz
Po walce Rowan zaatakował D-Von’a a Strowman Bubbe Ray’a. Na koniec Bray wykonał jeszcze Sister Abigail na D-Von’ie.

Singles Match
Sasha Banks (w/ Naomi & Tamina) def. Becky Lynch
Sasha wygrała po wykonaniu roll-up.

W ringu z różowymi jednorożcami widzimy Kofiego Kingstona, Xaviera Woodsa i Big E. The New Day mówią, że dziś będą świętować swoją pierwszą rocznicę, więc z tej okazji zobaczymy teraz Open Challenge o pasy Tag Team. Pojawiają się Lucha Dragons, którzy chcą walki o pasy. Mistrzowie nie są zadowoleni z rywali lecz zanim zdążyli coś powiedzieć to pojawili się bracia Uso. The Usos proponują Triple Threat Tag Team Match na co również zgadzają się Sin Cara i Kalisto. New Day jednak zrezygnowali z otwartego wyzwania, więc face’owie zaatakowali ich.

Singles Match
Neville def. Mark Henry
Neville wygrał po wykonaniu Red Arrow. Po walce panowie podali sobie dłonie.

Six Man Tag Team Match
The Prime Time Players & Goldust def. The Cosmic Wasteland

Przy ringu widzimy mistrza Stanów Zjednoczonych Albero Del Rio i Zeba Coltera. Zeb wyjaśnia, że niedzielna przegrana Del Rio w turnieju nie pogrąży MexAmericany. Następnie mikrofon przejmuje Alberto i mówi, że już nikt nie może dołączyć do ich nowego państwa. Przerywa im Jack Swagger, który obraża Coltera. Po chwili Swagger i Del Rio weszli do ringu lecz po krótkim kontakcie wzrokowym mistrz zabrał swój pas i opuścił ring. Na koniec Jack zachęcał wszystkich do powiedzenia „We The People!”.

Divas Championship Match
Charlotte (c) vs. Paige by double count out
Po walce Paige zapięła mistrzyni PTO na stole komentatorskim.

W ringu z gitarą i mikrofonem jest Heath Slater. Zdążył powiedzieć jedynie kilka słów, ponieważ przerwał Ryback. Mr. Feed Me More otrzymał kilka uderzeń gitarą, po czym wykonał Spinebuster’a, dołożył Clothesline’a i na koniec wykonał Shell Shocked.

Tag Team Match
Dean Ambrose & Dolph Ziggler def. Kevin Owens & Tyler Breeze (w/ Summer Rae)
Walka zakończyła się wykonaniem Dirty Deeds przez Deana na Breeze.

Singles Match
Roman Reigns def. Rusev (w/ Sheamus) by DQ
W trakcie pojedynku sędzia wyrzucił Sheamusa z areny po tym jak ten próbował pomóc Rusev’owi. Podczas walki gdy Reigns znajdował się poza ringiem pojawił się King Barrett, który wykonał mu Bullhammera. Następnie Barrett wrzucił Romana do ringu i wziął krzesełko aby go zaatakować lecz były mistrz WWE WH przejął je i uderzył nim Anglika. Po chwili do ringu wbiegł Rusev, który również został poczęstowany kilkoma uderzeniami krzesełka. Do areny powrócił jeszcze Sheamus, który również otrzymał kilka chairshotów. Widokiem świętującego Romana kończymy RAW.