WWE Monday Night RAW: 16/11/2015 – Mini Raport

WWE Monday Night RAW #1173 – 16/11/2015
Arena: Bon Secours Wellness Arena (Greenville, Karolina Południowa)
Komentatorzy: Michael Cole, JBL & Baron Saxton

RAW rozpoczynamy widokiem wszystkich gwiazd WWE na stage’u oraz flagą Francji z logiem wieży Eiffla na titantronie. Podczas tego segmentu została oddana minuta ciszy dla ofiar ataków terrorystycznych we Francji.

W stronę ringu jako pierwsi zmierzają druidzi a zaraz za nimi pojawia się Undertaker i Kane. Druidzi stanęli wokół ringu a Undertaker wziął mikrofon i mówił, że na Survivor Series dokona zemsty na Wyatt Family za próbę przejęcia ich dusz. Kane mówi, że zarezerwował rodzince Wyatta specjalne miejsce w piekle do którego trafią po niedzielnej gali. Brothers of Destruction mówią, że Wyatt Family nie spoczną w pokoju. Przerywa im Bray Wyatt z resztą swojej rodziny i mówi, że Undertaker przez 25 lat rządził ciemną stroną mocy i to jest wystarczająco dużo, ponieważ teraz czas ustąpić miejsca nową twarz strachu. Po tych słowach gasną światła a gdy znowu się zapalają to widzimy jak druidzi w maskach owiec wbiegają do ringu i atakują Brothers of Destruction. Jednak Undertaker i Kane szybko sobie z nimi poradzili, więc w stronę ringu zmierzają Strowman, Harper oraz Rowan lecz Wyatt ich zatrzymuje i każe im poczekać do Survivor Series.

WWE World Heavyweight Title Tournament Quarterfinal Match
Kevin Owens def. Neville
Podczas wykonywania przez Neville’a Red Arrow na rywalu ten skontrował i wykonał Pop-Up Powerbomba.

Na backstage’u Kevin Owens rozmawia z Triple H lecz nie wiadomo o czym, ponieważ dźwięk był wyciszony.

Singles Match
Tyler Breeze (w/ Summer Rae) def. R-Truth)
Breeze wygrał po wykonaniu Beauty Shot.

WWE World Heavyweight Title Tournament Quarterfinal Match
Dean Ambrose def. Dolph Ziggler
W trakcie walki Ziggler próbował wykonać Superkicka w stylu Shawn Michaels’a lecz Ambrose to skontrował. Ostatecznie walkę wygrał Dean wykonując Dirty Deeds na rywalu. Po walce Ambrose powiedział, że zdobędzie pas WWE World Heavyweight i wprowadzi swoje zasady.

Six Man Tag Team Match
The New Day def. The Usos & Ryback by DQ
Przed walką Xavier Woods mówił, że wszyscy powinni świętować rok istnienia ich zabawnej grupy a nie jakieś 25 lecie Undertakera. Podczas walki Big E uderzył Rybacka w twarz w efekcie czego zawodnik wszedł do ringu i zniszczył New Day doprowadzając do dyskwalifikacji.

Na backstage’u o Cesaro podchodzi Triple H i życzy mu szczęścia w walce. Hunter dodaje jeszcze, że to jest jedna z szans Szwajcara w której ma okazje się wykazać i zdobyć pas.

WWE World Heavyweight Title Tournament Quarterfinal Match
Roman Reigns def. Cesaro
Przed walką Reigns powiedział, że wygra uczciwie pas a nie dołączając do The Authority. Walka zakończyła się wykonaniem Superman Puncha oraz Speara przez Romana na Cesaro.

Tag Team Match
The Dudley Boyz def. The Ascension
Krótka walka zakończona wykonaniem 3D przed Dudley Boyz na Viktorze.

Na backstage’u Renee Young przeprowadza wywiad z mistrzem Stanów Zjednoczonych Alberto Del Rio oraz Zeb’em Colterem. Zeb mówi, że Del Rio pokona wszystkich i zostanie nowym WWE World Heavyweight Championem. Przerywa mu Triple H, który mówi, że Alberto na prawdę ma szanse na zdobycie tego tytułu.

WWE World Heavyweight Title Tournament Quarterfinal Match
Alberto Del Rio (w/ Zeb Colter) def. Kalisto
Miło oglądało się tą walkę a szczególnie wyczyny Kalisto. Walka zakończyła się wykonaniem The Stomp z narożnika przed Del Rio na wiszącego Kalisto.

Dzisiejsze RAW kończymy podpisaniem kontraktu na walkę o pas Divas pomiędzy Charlotte a Paige. W ringu są już obie divy a jako pierwsza zaczyna mówić mistrzyni Divas. Charlotte mówi, że zawsze chciała być jak Paige a następnie wspomniała swojego zmarłego brata Reida, po czym dodała, że zaczęła trenować wrestling dla niego. Przerwała jej Paige, która mówi, że od pierwszego dnia ich znajomości ją wykorzystywała a na Survivor Series to zakończy odbierając jej tytuł Divas. Charlotte powiedziała, że na pewno nie straci pasa na rzecz takiej divy jak Paige. Po tych słowach Paige zaczęła obrażać ojca oraz zmarłego brata mistrzyni. Po krótkiej chwili zdenerwowana Charlotte zaatakowała rywalkę lecz szybko powstrzymali ją sędziowie.