WWE Monday Night RAW: 21/09/2015 – Mini Raport

WWE Monday Night RAW #1164 – 21/09/2015
Laredo Energy Center – Laredo
Komentatorzy: Michael Cole, John Bradshaw Layfield & Byron Saxton

Show otwierają The Wyatt Family. Bray Wyatt zaczął mówić o ich walce poprzedniej nocy na Night Of Champions, którą wygrali. Chwilę potem pojawił się Roman Reigns, który powiedział, że wszystko zaczęło się między nimi, i tak powinno się zakończyć… jeden na jeden, teraz, Reigns vs. Wyatt, bez potrzeby sędziowania. Obaj zaczynają się bić, lecz po chwili Romana atakują Braun Strowman i Luke Harper, a na pomoc Reigns’owi przybiega Dean Ambrose, lecz niestety kontrolę na byłymi członkami The Shield przejmują Wyatt Family. Po chwili do Romana i Deana dołącza Randy Orton! Babyface’owie powalają wspólnie Brauna i świętują zwycięstwo.Na backstage’u Seth Rollins wchodzi do szatni The Authority, aby porozmawiać o powrocie Kane’a, lecz spotyka on tam… Corporate Kane’a! Corporate Kane mówi, że jest zadowolony z powrotu do pracy, oraz nic nie pamięta, co się wczoraj wydarzyło. Ustalił nawet walkę na dzisiejszy wieczór… Seth Rollins vs. John Cena w rewanżowym meczu o pas United States Championship.

Tag Team Match
Neville & The Lucha Dragons def. The Cosmic WastelandNa backstage’u Seth Rollins znajduje w końcu Stephanie McMahon i Triple H. Seth pyta dlaczego Kane wrócił do pracy jako Dyrektor Operacyjny. Triple H mówi, że nic mu o tym nie wiadomo, oraz dodaje, że pomysł na rewanż Ceny z Rollinsem jest dobrym pomysłem.

Singles Match
Ryback def. Bo Dallas
Przed walką Bo Dallas powiedział, że Ryback nie wierzy w Bo i dlatego Owens jest lepszy. Po walce Kevin Owens wchodzi na ring i rzuca się na Rybacka. Owens próbuje wykonać Pop-Up Powerbomb, lecz ten kontruje i wykonuje Clothesline, po czym Kevin ucieka z ringu.W drodze do ringu jest WWE Hall Of Famer Rick Flair. Ring wita się z fanami i mówi, że jest dumnym ojcem. Flair powiedział, że największym jego momentem w karierze było oglądanie jak jego “mała dziewczynka” zdobywa pas mistrzowski Divas. W drodze na ring jest Team PCB. Charlotte mówi, że zawsze chciała dokonać tego, co jej ojciec. Mistrzyni Divas dziękuję Becky Lynch, za to, że jest jej przyjaciółką, następnie zwraca się do Paige, której mówi, że chcę być taka jak ona. Paige bierze mikrofon i mówi, że cała ta sprawa jest protekcjonalna. Paige mówi do Becky, że jest najmniej istotna z nich wszystkich i ona nigdy nie będzie mistrzynią Divas. The Diva of Tommorow dodaje, że wszyscy wiedzą dlaczego Charlotte jest tutaj… dzięki swojemu staremu ojcowi, po czym odchodzi. Na stage wychodzi Team Bella. Nikki Bella przezywa Paige, że jest bezsensowna, po czym śmieje się z Charlotte i mówi, że nie może ona unieść ciężaru jakim jest pas Divas.Non Title Match
Charlotte def. Brie BellaSingles Match
Sheamus def. Mark Henry
Po walce Sheamus powiedział, że to już tylko kwestia czasu, kiedy zostanie on WWE World Heavyweight Championem.Na backstage’u Stephanie McMahon i Triple H rozmawiają z Corporate Kane’em, który powiedział, że ma on podpisany kontrakt na bycie Dyrektorem Operacyjnym i nadal nim jest. Stephanie mówi, że jest wszystko w porządku, lecz niech on odda swoją maskę. Corporate Kane mówi, że ostatni raz ją widział jak oddawał ją Steph. Mówi jej, że jeżeli ją straciła, to mają duży problem… Później uśmiecha się i mówi, że potem pomoże ją poszukać.

Na backstage’u Paige wpada na Natalyę. Natti mówi, że Paige jest nieprofesjonalna i jedyną osobą, która stoi na jej drodze, jest właśnie Paige.

Six-Man Tag Team Match
Rusev & The New Day (w/ Summer Rae) def. Dolph Ziggler & The Dudley Boyz
Przed walką The New Day powiedziało, że The Dudley Boyz rozwalili Woods’em stół, po czym Kofi mówi, że to powinno się zakończyć. Chantują “Save The Tables!”. Podczas walki Xavier rozproszył Dolph’a trąbiąc na puzonie, po czym Ziggler wykonał na nim Superkick, lecz to samo zrobił Rusev na nim.Singles Match
Naomi (w/ Sasha Banks & Tamina Snuka) def. NatalyaSeth Rollins na backstage’u narzeka na Kane’a. Stephanie mówi, że wierzą, że powrócił on do swoich obowiązków, i że oni zajmą się Kane’em, a on niech się zajmie Johnem Ceną.

Singles Match
Big Show def. Cesaro
Po walce Big Show powiedział, że kiedyś udało mu się pokonać Brocka Lesnara i odebrać mu pas mistrzowski WWE. Największy Atleta Świata również dodał, że jego wielki tyłek nie ma zamiaru odwiedzić Suplex City i na Live Evencie 3 października, które odbędzie się w Madison Square Garden znokautuje Bestię.WWE United States Championship Match
John Cena(c) def. Seth Rollins
Po walce na telebimie pojawia się Corporate Kane, który powiedział, że jest wiele osób, które chcą odebrać mu tytuł WWE World Heavyweight. Są to osoby, których nie da się wyobrazić. Oni mogą być twoim największym przerażeniem. Wybucha Pyro, a spod ringu wynurza się Kane w masce, który wciąga Setha do “piekła” i zaczyna się spod ringu dymić.