Kolejne informacje dotyczące Stinga, Charlotte w RAW Pre-Show, Nieoczekiwane pojawienia się fanów częścią storyline’u? i wiele więcej!

» Na początek informacje dotyczące kontuzji Stinga, jakiej odniósł podczas walki z Sethem Rollinsem na Night of Champions. Otóż WWE oficjalnie potwierdziło kontuzję oraz zapowiedziało, że będzie na biężaco aktualizować stan jego zdrowia. “The Icon” jest zapowiedziany na dzisiejsze Monday Night RAW, jednak najprawdopodobniej nie pojawi się on w Laredo. A, nawet jeśli to na pewno nie będzie brał żadnego fizycznego udziału.

» Natomiast wiadomo już, że przed dzisiejszym RAW w ramach “Pre-Show” odbędzie się mały wywiad z nową mistrzynią Div – Charlotte. Pytania możecie zadawać poprzez Twitter używając hashtagu #AskCharlotte.

» Wracając do Night of Champions, WWE zapowiedziało, że takie zajścia jak przed Six Man Tag Team Matchem pomiędzy The Wyatt Family, a Romanem Reignsem, Deanem Ambrosem i Chrisem Jericho, kiedy to do ringu wbiegł fan, będą karane i sprawa będzie wkraczana na drogę sądową. Tak też oczywiście stało się w przypadku wspomnianego już fana, który oprócz kary finansowej dostał także zakaz wstępu na gale WWE.

» Podtrzymując temat, co ciekawe w “Bryan and Vinny Show” zaznaczono, że pojawienie się czterech fanów w ciągu kilku miesięcy może być… częścią storyline’u. Bryan Alvarez z F4W’s zauważył, że wszystkie te nieoczekiwane pojawienia dotyczyły członków The Shield. Przypomnijmy, że na jednym z RAW podczas wejścia Setha Rollinsa na rampę wkroczył fan, na live evencie jakiś fan zaatakował Romana Reignsa walizką, a na tapingu SmackDown fan chciał zaatakować nożem Deana Ambrose’a.

» WWE Hall of Famer – Jake “The Snake” Roberts powrócił do akcji na sobotniej gali Maryland Championship Wrestling. Połączył on siły z G-Fedem i The Bruiserem, aby pokonać drużynę The Dixon Line. Walka zakończyła się przez DDT zaaplikowane przez Robertsa.

» Pytania możecie zadawać mistrzyni Div – Charlotte, ale także niezależnemu wrestlerowi – Chrisowi “Bambikiller” Raaberowi. Jest to australijski zawodowy zapaśnik, który w profesjonalnym ringu zadebiutował w 1998 roku mając zaledwie 16 lat. Znany jest z występów na całym świecie – Europy, Japonii i USA, gdzie występował we Florida Championship Wrestling – rozwojówce WWE. W 2010 roku pojawił się także w Zawierciu na gali Total Blast Wrestling organizowanej przez Andrzeja Suprona i Pawła Borkowskiego. Jeśli macie do Niego jakieś pytania możecie je przesłać na nasz adres e-mail: mywrestling2015@gmail.com

Wywiad wkrótce! Tylko na MyWrestling.com.pl 😉

» Na koniec chcielibyśmy zaprosić Was do aktywności na naszej stronie. Nie tylko pisząc komentarze, ale także stając się częścią naszej ekipy! Jak wiecie od jakiegoś czasu poszukujemy dodatkowego newsmana, ale jeśli macie jakieś inne ciekawe pomysły które moglibyście wprowadzić na MyWrestling – napiszcie do nas! Obecnie poszukujemy też chętnej osoby która mogłaby nagrywać wrestlingowe audycje. Tak, więc jeśli chcesz je nagrywać, pisać newsy lub robić cokolwiek innego – napisz na mywrestling2015@gmail.com! 🙂