Informacje o FastLane PPV, Powrót Johna Ceny, Odejście Brie Belli i Kinga Barretta z WWE, Dywizja Cruiserweight w WWE Network, WWE2K16 na PC i wiele więcej!

» Już w najbliższą niedzielę w Cleveland miejsce będzie miała ostatnia gala WWE PPV przed WrestleManią 32. Mowa oczywiście o FastLane – poniżej znajduje się jej cała karta walk. Jak widać najnowszymi dodanymi walką są Six Man Tag Team Match w którym Big Show, Ryback i Kane zmierzą się z rodziną Wyatta oraz rewanż pomiędzy AJ Stylesem a Chrisem Jericho.

Triple Threat #1 Contender’s Match
Brock Lesnar vs. Roman Reigns vs. Dean Ambrose
* Zwycięzca zawalczy z Triple H’em o pas WWE World Heavyweight Championship na WrestleManii 32

Kick-Off
Two-out-of-three Falls Match o United States Title Match
Alberto Del Rio vs. Kalisto (c)

WWE Intercontinental Title Match
Kevin Owens (c) vs. Dolph Ziggler

WWE Divas Title Match
Brie Bella vs. Charlotte (c)

Singles Match
AJ Styles vs Chris Jericho

Tag Team Match
Sasha Banks & Becky Lynch vs. Tamina Snuka & Naomi

Six Man Tag Team Match
Big Show, Ryback & Kane vs. The Wyatt Family

Całą galę będziecie mogli obejrzeć za pośrednictwem WWE Flash – PL, a już teraz możecie wytypować zwycięzców w naszym typerze (jest to przedostatni typer przed końcem sezonu – przypominamy, że jego zwycięzca zostanie nagrodzony nagrodą rzeczową!): https://mywrestling.com.pl/typer-13-sezon-20152016-wwe-fastlane-2016/

» Jeśli zaś o WrestleManię chodzi to wiele wskazuje na to, że na tegorocznej edycji pojawi się lider Cenation – John Cena. Początkowo zakładano, że Cena nie wyrobi się z czasem i będzie pauzował dłużej, jednak w ostatnim czasie zawodnik ten dodaje poprzez media społecznościowe ciekawe posty i zdjęcia, które sugerują, iż czas na powrót. Co ciekawe, powrócił temat Undertakera jako rywala Ceny na WrestleManię. Zarząd WWE wie już kto będzie tegorocznym przeciwnikiem “Zmarłego”, jednak nic więcej nam nie wiadomo. Zdjęcie, które John Cena wrzucił dzisiaj na Instagram oraz Facebook utwierdza jednak w przekonaniu, że jego pojedynek z Undertakerem jest bliski.

Hazard: Podejmowanie ryzykownych działań w nadziei na pożądany rezult. Myślę, że czas na hazard. To będzie ryzykowne przez najbliższe dwa tygodnie. #LaceUp #nevergiveup – napisał Cena.

Chcielibyście zobaczyć starcie o którym pisaliśmy jeszcze w 2015 roku jako “Fantasy Match”?

» Z kolei już w poniedziałek na pierwszym RAW po FastLane w hołdzie założycielowi WWE – ojcu obecnego prezesa Vince’a McMahona wręczona zostanie nagroda “Vincent J. McMahon Legacy of Excellence”. Michael Cole wyznał, że będzie to najbardziej prestiżowa nagroda w WWE i z niecierpliwością czekamy na informację kto zostanie jej posiadaczem.

» Ciekawą informację przekazała natomiast Brie Bella, która latem tego roku będzie chciała odejść z WWE. Żona Daniela Bryana stwierdziła, że po oglądaniu tego co Daniel przechodził czas, aby to ona zawiesiła swoje buty. Jak wyznała, będzie chciała teraz skupić się wyłącznie na rodzinie.

» Odejść z WWE zamierza także King Barrett, który podobno zawiadomił już zarząd, że nie będzie chciał przedłużać kontraktu, który wygasa mu w czerwcu. Były lider Nexusa oraz The Corre twierdzi, że jest pomijany przez WWE i nie ukrywa, że przez to głównie odchodzi.

» Na ostatnim RAW w walce z Big E kontuzji nabawił się Mark Henry. Podczas pojedynku doznał on urazu żeber (najprawdopodobniej poprzez wykonywane splashe), a samo zakończenie walki było dość kontrowersyjne. Przy próbie Big Endingu, Henry upadł na ring, a członek The New Day po prostu go przypiął. Jak poinformował zawodnik na Twitterze:

“Hey Guys! Mam się ok, żebra bolą, ale będę żył”

» Małego urazu doznał także AJ Styles, który nie walczył na ostatnim SmackDown z powodu opuchniętej powieki nad lewym okiem. Nie jest to jednak nic poważnego i jego walka z Chrisem Jericho na FastLane w 100 % dojdzie do skutku.

» WWE Network zapowiedziało nowy program, który zadebiutuje na ich antenie 13 lipca. Mowa o “Global Cruiserweight Series” – 10 odcinkowym programie składającym się z rozgrywania turnieju, który wyłoni najlepszego cruisera na świecie. W turnieju brać udział będzie 32 najlepszych zawodników z całego świata, którzy nie przekraczają 205 funtów. Odcinki będą nagrywane w Full Sail University w Orlando na Florydzie.

» Na koniec szczęśliwa wiadomość dla fanów gier wrestlingowych na PC – już 11 marca na komputery wychodzi WWE2K16. Grę będzie można pobrać za pośrednictwem Steam, a kosztować ma 199,90 zł.