Austin na temat House of Horrors, Impact Wrestling nie sprzeda WWE gimmicku “Broken”?, Vickie Guerrero powraca?, Najlepszy tag team w świecie wrestlingu

» W jednym ze swoich ostatnich wywiadów Steve Austin pochwalił walkę House of Horrors pomiędzy Randym Ortonem i Bray’em Wyattem. Ocenił on jakość walki w domu, muzykę i w jaki sposób ta walka się toczyła. Według niego była to jedna z najlepszych części gali.

» PWInsider informuje, że w dniu 28 kwietnia, Impact Wrestling złożyło wniosek o rejestrację znaków towarowych: «BROKEN MATT», «Brother Nero», «Vanguard1» i «Broken Brilliance», co oznacza, że obecne kierownictwo firmy wciąż planuje zaprzeczyć WWE możliwości korzystania z gimmicku Broken.

» W niedawnym wywiadzie Vickie Guerrero powiedziała, że w razie potrzeby jest gotowa powrócić do WWE! Czyżby federacja kontaktowała się z nią na temat jej powrotu? Chcielibyście znowu zobaczyć ją na ringu?

» Na swojej stronie, na pytanie jaka drużyna w świecie wrestlingu jest najlepsza, Matt Hardy odpowiedział, że Hardy Boyz i Young Bucks. Dopisał także, że chciałby zobaczyć tych drugich w WWE.

Newsy przygotował Władek Bereżnyi