Stan zdrowia Kofiego Kingstona, Princesa Sugehit bez maski, Jak miał wyglądać segment Owens-Mr.McMahon?, Daniel Bryan i Brie Bella o Miesiącu świadomości o nowotworach u dzieci

» Pisaliśmy niedawno, że SmackDown Tag Team Champion Kofi Kingston mógł doznać kontuzji kolana podczas środowego live eventu w Honolulu. Okazało się, że Kofi został dopuszczony do walki przez lekarzy na sobotni live event w Osace i jest zapowiadany na dzisiejszą galę w Shenzhen.

» Wczoraj podczas gali CMLL uczestniczka turnieju Mae Young Classic Princesa Sugehit przegrała Mask vs. Mask Match na rzecz Zeuxis. Sugehit posiadała 21 lat doświadczenia jako luchadora. Poniżej dodajemy wideo, na którym Princesa zdejmuje maskę:

» Dave Meltzer wyjaśnił jak miał wyglądać segment Vince McMahon – Kevin Owens na ostatnim SmackDown Live. Plotki mówiły o tym, że Vince krwawił przed segmentem i zostało to bardzo dobrze „zaklejone” ( prawdopodobnie wazeliną) tak aby po headbutt’cie rana otwarła się i wypłynęła dużą ilość krwi. Początkowo również Stephanie McMahon miała wbiec z ręcznikiem, który miał zostać bardzo pokrwawiony. Dlatego Stephanie pojawiła się na SD Live.

 

» Na koniec mamy wideo, na którym Daniel Bryan i Brie Bella rozmawiają o Miesiącu świadomości o nowotworach u dzieci. Mówią również o fundacji Connor Cure i o samym Connorze Michalku. Bryan ujawnia również szczegóły o tym jak oni i WWE poznali Connora.