Co czeka nas na następnym SmackDown?, Koncert przed SummerSlam odwołany, Medale dla uczestników WWE Cruiserweight Classic?, Oglądalność TNA Impact Wrestling

» WWE ogłosiło, że na następnym SmackDown otrzymamy walkę Johna Ceny z człowiekiem, który na Hell in a Cell 2015 pozbawił go mistrzostwa Stanów Zjednoczonych – Alberto Del Rio. Ponadto czeka na nas Miz TV z gośćmi Dolphem Zigglerem i mistrzem WWE – Deanem Ambrosem.

» Ticketmaster poinformował wszystkich tych, którzy kupili bilety na SummerSlam Concert, że koncert został odwołany. Na razie nie znamy przyczyny takiego posunięcia… Na koncercie wystąpić miał m.in. Flo Rida.

» Informowaliśmy niedawno, że zwycięzca tegorocznego WWE Cruiserweight Classic może otrzymać od WWE pas mistrzowski Cruiserweight i automatycznie trafić z nim na RAW. Teraz pojawiają się spekulacje, iż WWE rozważa też medale dla wrestlerów, którzy zajmą najwyższe pozycje w turnieju.

» W tym tygodniu Impact Wrestling na POP TV obejrzało 315,000 widzów. Jest to mały spadek w porównaniu do poprzedniego tygodnia, kiedy to tygodniówkę TNA obejrzało 317,000 widzów.