Informacje po Night of Champions, Najbliższe feudy, Kontuzja Stinga, Undertaker vs Lesnar na Hell in a Cell i wiele więcej!

Uwaga! Newspack zawiera spoilery z Night of Champions!

» Na początek przypomnijmy sobie najważniejsze wydarzenia z minionej już gali WWE Night of Champions. W openerze Kevin Owens pokonał Rybacka i został nowym mistrzem Interkontynentalny. Zmiana nastąpiła także w mistrzostwie Div, które przyjęła Charlotte. Lider Cenation – John Cena odebrał pas mistrza Stanów Zjednoczonych Sethowi Rollinsowi. Stingowi natomiast nie udało się zdobyć mistrzostwa świata wagi ciężkiej. Po walce wieczoru pojawił się Sheamus, który chciał zrealizować swój kontrakt Money in the Bank, ale w tym momencie powrócił zamaskowany Kane atakując zarówno Rollinsa jak i Sheamusa. Warto także zaznaczyć, że tajemniczym partnerem Romana Reignsa i Deana Ambrose’a został Chris Jericho, aczkolwiek po walce widocznie nie był zadowolony z rezultatu i współpracy z „braćmi z The Shield”.

» Przed wejściem Chrisa Jericho do ringu ‚wskoczył’ jednak ktoś inny. Jak się okazało był to fan, któremu udało się do przedostać przez barierki. Zajęła się nim oczywiście ochrona i z tego co udało nam się dowiedzieć, federacja łatwo mu nie odpuści. Całe zajście można obejrzeć klikając w ten link: https://www.youtube.com/watch?v=rD80NVS_51o

» Po ostatnich wydarzeniach wiemy już, że Kane feudować będzie z Sethem Rollinsem, z kolei „Y2J” Chris Jericho najprawdopodobniej zostanie heelem. Nie wiadomo natomiast, czy pojawi się na dzisiejszym Monday Night RAW.

» Podczas walki wieczoru NoC, kontuzji doznał „The Icon” Sting. Jak poinformował Dave Meltzer, jest to poważny uraz szyi. O stanie zdrowia Stinga będziemy informować na bieżąco.

» Na backstage’u Night of Champions obecny był m.in. MVP – była gwiazda WWE oraz do niedawna była gwiazda TNA. Gala odbywała się w jego rodzinnym mieście, więc najprawdopodobniej były mistrz Stanów Zjednoczonych przyszedł tylko odwiedzić starych znajomych.

» Za kulisami obecny był także znany raper – Wale, który pochwalił się na Twitterze zdjęciem z Sethem Rollinsem.

» Kończąc już informacje o Night of Champions, trzeba wspomnieć o frekwencji. Michael Cole poinformował za pośrednictwem Twittera, że na trybunach obecnych było 14,369 fanów.

» Znamy już pierwszą walkę jaka odbędzie się na następnej dużej gali WWE – Hell in a Cell. To wyczekiwany rewanż pomiędzy The Undertakerem i Brockiem Lesnarem. Ich pojedynek odbędzie się na zasadach Hell in a Cell Match i prawdopodobnie zakończy cały feud. Tym samym pomimo wcześniejszych spekulacji, na WrestleManii 32 na pewno nie dojdzie do kolejnej walki pomiędzy tymi dwoma tuzami.

» Jeśli zatem The Undertaker nie zawalczy na WrestleManii 32 z Brockiem Lesnarem to jest dość duża szansa, że dojdzie wreszcie do jego pojedynku ze Stingiem. Walka ta na pewno zainteresowałaby sporo osób i pomogłaby w zapełnieniu areny na której odbędzie się WrestleMania.

» Wracając do Lesnara, to przypominamy, że już 3 października zawalczy on z Big Showem podczas specjalnego live eventu emitowanego na WWE Network. 19 października będzie natomiast gościem Stone Cold Steve’a Austina w jego podcaście, który również zostanie wyemitowany w telewizji WWE.

» Na ostatnich galach WWE zauważyć można, że Neville używa coraz częściej 450 Splash zamiast Red Arrow, co mogłoby oznaczać, że będzie to jego nowy finisher.

» Swoje urodziny obchodzą dzisiaj:

Ivelisse Velez – 27 lat

Ricky Morton – 59 lat

Wszystkiego Najlepszego! 😉

» ECW Original i była gwiazda WWE – Justin Credible oficjalnie ogłosił, że w listopadzie br. zakończy swoją karierę wrestlera.

» Ring of Honor poinformowało dzisiaj, że podpisali oni swój pierwszy międzynarodowy kontrakt na emisję gal spod ich znaku. Gale ROH emitować będzie francuski kanał L’Equipe 21.