Karta Walk NXT Takeover: Toronto, Co czeka nas w przyszłotygodniowym odcinku NXT TV?, Program z udziałem legend ECW na antenie WWE Network, James Ellsworth potwierdza swój status, Will Ospreay z mistrzostwem ROH TV

» Już za chwilę rozpocznie się gala poprzedzająca Survivor Series. Mowa oczywiście o NXT Takeover: Toronto, na którym to zobaczymy łącznie 5 ekscytujących walk. Swoje pasy postawią na szali The Revival, Asuka i Shinsuke Nakamura. Pełna karta walk poniżej:

2-out-of-3 Falls Match for NXT Tag Team Championship
The Revival (c) vs Johnny Gargano & Tommaso Ciampa

Dusty Rhodes Tag Team Classic Final
The Authors of Pain vs TM-61

Singles Match
Bobby Roode vs Tye Dillinger

NXT Women’s Championship Match
Asuka (c) vs Mickie James

NXT Championship Match
Shinsuke Nakamura (c) vs Samoa Joe

Wyniki jutro rano na MyWrestling.com.pl 😉

» W przyszłotygodniowym odcinku NXT TV, zobaczymy zaś walki nagrane dziś w nocy. Żadna z tych, które odbędą się przed Takeover nie została ogłoszona, ale na pewno znajdzie się coś na co warto rzucić okiem.

» Taz, Tommy Dreamer oraz The Dudleys byli obecni za kulisami ostatniego odcinka SmackDown Live. Jak się dowiedzieliśmy, było to związane z nagraniem nowego programu dla WWE Network, który w USA ukaże się już w najbliższy poniedziałek tuż po zakończeniu Monday Night RAW. Całość nazwana została “Authentic Untold Story of ECW” i jak można się domyślić, będzie oparta na rozmowie pomiędzy legendarnymi członkami ECW. W nagraniach udział wziął także Paul Heyman.

» Najnowsze TOP 10 związane z rywalizacją RAW i SmackDown:

» Tu zaś James Ellsworth, a więc nasza Gwiazda Października w WWE, oficjalnie potwierdza swój kontrakt z największą firmą w branży:

Promo te miało miejsce na gali Big Time Wrestling w Altoonie. Był to jednocześnie ostatni występ Ellswortha na scenie niezależnej.

» Na koniec informacja, którą podawaliśmy już wczoraj na fan page’u… Mianowicie Will Ospreay pokonał Bobby’ego Fisha w swoim debiucie w Ring of Honor i zdobył tym samym mistrzostwo telewizyjne.

Arrive. Take title. Leave. New ROH TV CHAMPION. Somebody stop me! #willospreay #ROH #NJPW

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika willospreay (@willospreay)

Całe wydarzenie miało miejsce na gali w Liverpoolu z okazji specjalnego tournee ROH po Wielkiej Brytanii.