Plany Total Nonstop Action Wrestling na rok 2017, Znany tag team odchodzi z TNA, Śmierć byłej gwiazdy wrestlingu, Booker T burmistrzem Houston?

» Oficjele TNA cały czas planują harmonogram gal na rok 2017 i z tego co wynika z najnowszych informacji, federacja chce wznowić organizację live eventów. Do tego, w lecie, mówi się o ponownym spróbowaniu zorganizowania tournee po Indiach.

» Tymczasem z TNA pożegnali się Baron Dax i Basile Baraka znani jako The Tribunal. Obaj występowali wcześniej w WWE NXT jako Marcus Louis i Sylvester Lefort. Jeden z nich potwierdził tę wiadomość na Twitterze.

» Były wrestler – Mario Milano zmarł w ostatni piątek w wieku 81 lat. Był on uznawany za jednego z najwspanialszych zapaśników w Australii, gdzie zdobywał wiele tytułów mistrzowskich. Dorastał w Wenezueli, a przed wyjazdem do Australii walczył w Stanach Zjednoczonych. Spoczywaj w Pokoju [*]

» Na koniec ciekawostka – Booker T planuje w 2020 roku startować na burmistrza Houston w stanie Teksas. Myślicie, że ma szansę objąć te stanowisko? 😀