John Cena powrócił do akcji, Kolejne NXT Takeover, Informacje z GFW, Wielka walka na wrześniowej gali ROH i wiele więcej!

» John Cena powrócił do akcji podczas piątkowego live eventu WWE w Bridgeport. Razem z Cesaro pokonali Setha Rollinsa i Kevina Owensa. Była to jego pierwsza walka od czasu złamania nosa na RAW.

» Oficjalna strona internetowa WWE ma nową ankietę, w której pyta fanów kto skradnie show na SummerSlam. Z ponad 3 000 oddanych głosów, na pierwszym miejscu jest The Undertaker. Ma on 24 %, na drugim zaś miejscu plasuje się John Cena z 14 %. Dalej są Brock Lesnar, który ma 13 %, Dolph Ziggler 10 %, Cesaro 9 % i aktor Stephen Amell 6 %.

» A, oto TOP 5 walk z SummerSlam obecnego mistrza świata wagi ciężkiej WWE – Setha Rollinsa:

5. Bret Hart vs. The British Bulldog (1992)
4. Shawn Michaels vs. Triple H (2002)
3. Edge & Christian vs. The Hardys vs. The Dudleys (2000)
2. Dean Ambrose vs. Seth Rollins (2014)
1. Seth Rollins vs. John Cena (2015)

A, jaką wy walkę najbardziej wspominacie z najgorętszej imprezy lata? 😉

» Kuzynka The Rocka – Nia Jax już wkrótce zadebiutuje w NXT. Potwierdzenie tego dostaliśmy na ostatnim Takeover: Brooklyn, kiedy to po raz pierwszy zostało wyemitowane video zapowiadające jej debiut. Oto one:

» A, jeśli chodzi o widownię ostatniego NXT Takeover, to dokładna liczba fanów obecnych na hali wyniosła 15,589. To niebywały sukces!

» William Regal zapowiedział, że w ciągu najbliższych kilku tygodni, rozpocznie się “Dusty Rhodes Tag Team Classic”. Turniej będzie miał na celu uczczenie zmarłego niedawno Dusty’ego i oficjalnie rozpocznie się 2 września w odcinku NXT. Jego finał będzie miał miejsce 7 października na kolejne gali Takeover!

» NXT już wkrótce zawita także do Wielkiej Brytanii! A, stanie się to w grudniu tego roku… Oto daty i miejsca gdzie pojawią się przyszłe gwiazdy głównego rosteru WWE:

* 10 grudnia Newcastle
* 11 grudnia Glasgow
* 12 grudnia Sheffield
* 13 grudnia Blackpool
* 14 grudnia Nottingham
* 15 grudnia Cardiff
* 16 grudnia – Londyn

» Poniżej możecie zobaczyć jak prezentuje się najnowszy t-shirt Finna Balora:

» Wczoraj w Reno miejsce miał live event Global Force Wrestling, z którego wyniki udostępnimy wam już wkrótce. Frekwencja nie dopisała i fanów obecnych na gali było zaledwie 200. Jak twierdzą fani, poziom ringowy był naprawdę dobry, jednak przez cały wieczór, GFW miało problemy z mikrofonem.

» W ostatni piątek zaś odbywał się kolejny taping GFW Amped, podczas którego była gwiazda UFC – Phil Baroni wyskoczył zza barierek i chciał skonfrontować się z Chaelem Sonnenem. Federacja Jeffa Jarretta wydała w tej sprawie oficjalne oświadczenie:

“W piątek wieczorem podczas GFW Amped, Phil Baroni obecny był tylko jako widz. Nie popieramy zachowania pana Baroni, który natychmiast został eksportowany z budynku z pomocą ochroniarzy.”

» Ring of Honor ogłosiło, że na wielkiej gali All-Star Extravaganza VII, która odbędzie się 19 września w Teksasie, zobaczymy Triple Threat Match o pasy mistrzowskie ROH Tag Team. Zmierzą się ze sobą The Addiction, The Young Bucks oraz The Kindgom. Będzie się działo!