WWE SummerSlam 2015 – Zapowiedź

Największe wydarzenie lata odbędzie się juz dziś o 2:00 w czasu polskiego, jest to specjalna edycja gdyż potrwa ona aż 4h w ciągu których obejrzymy 10 emocjonujących pojedynków. Bez zbędnego przedłużania zapraszam na przyjrzenie się bliżej karcie.

5star

 

Kevin Owens vs Cesaro

Mam problem z ta walką, gdyż z jednej strony Owens powinien jakoś odbić się od dna po przegranej z Ceną ale z drugiej Cesaro chyba powoli znowu wraca do łask Creative Teamu a przede wszystkim fani znowu go cheerują. Osobiście postawie tutaj na zwycięstwo Owensa chociaż wcale nie zdziwię się jeżeli to Cesaro wyjdzie zwycięsko z tej walki.

TYP: Kevin Owens

div

Team Bella vs PCB vs Team B.A.D

Triple threat tag team elimination match gdzie zmierzy się aż 9 div WWE. Liczę na to ze panie pokażą dobrą i emocjonująca walkę na miarę walk kobiet w NXT. Osobiście uważam ze jedynym możliwym rozwiązaniem jest tutaj zwycięstwo PCB, gdyż do tego teamu należy Charlotte a plotki mówią ze WWE ma poważne plany z nią związaną.

TYP: PCB

rusek

Dolph Ziggler vs Rusev

Początkowo walka miał być mieszanym tag team matchem, jednak WWE zrezygnowało z tego pomysłu gdyż prawdopodobnie przestali wierzyć oni w Lane, która nie wywołuje już takich emocji jak za czasów kiedy była z Rusevem. Dla mnie zwycięzca tej walki jest tylko jeden i będzie to prawdopodobnie powracający po kontuzji Dolph Ziggler.

TYP: Dolph Ziggler

komiks

Stephen Amell & Neville vs Stardust & King Barret

Nie ukrywajmy, ta walka jest zrobiona tylko po to żeby fani serialowego Arrowa wykupili PPV. Jednakże bardzo podoba mi się sposób w jakim przestawiana jest historia, jako fan komiksów byłem zaskoczony takim opowiadaniem storylinu. Oczywiście wygra drużyna Nevilla gdyż zawsze celebryci zwyciężają na tego rodzaju PPV.

TYP: Stephen Amell & Neville

tt

WWE Tag Team Championship Match Prime Time Player vs Los Matadores vs Lucha Dragons vs New Day 

Zawsze pochwalam decyzje WWE gdy do walki o pasy Tag Teamowe staje więcej niż jedna drużyna, gdyż po prostu mecz z większą ilością zawodników przyjemniej się ogląda. Oczywiście spodziewam się dobrej walki w wykonaniu tych drużyn i spodziewam się że Prime Time Players obronią pasy, choć nie wykluczam ze któraś z tych drużyn opuści dziś hale jako mistrzowie.

TYP: Prime Time Players

dean

Bray Wyatt & Luke Harper vs Roman Reigns & Dean Ambrose

Reaktywacja Wyatt Family jest ciekawym pomysłem, która trochę odnowi postać Braya, na przeciwko ich stają Roman Reigns i Dean Ambrose więc można przypuszczać ze będzie to ciekawa walka. Nie będę się zbytnio rozpisywać gdyż wydaje mi się że zwycięży Wyatt Family po interwencji jakiegoś zawodnika, który ostatecznie dołączy do Wyatta.

TYP: Bray Wyatt & Luke Harper

ryb

Intercontinental Championship Match Ryback vs Big Show vs The Miz

jest to chyba jedna z niewielu walk an SummerSlam, która nie odbywa się w stypulacji tag teamowej. Nie spodziewam się dobrej walki, gdyż nie ukrywajmy zawodnicy nie powalają umiejętnościami ringowymi. Uważam ze zwycięsko z tej walki wyjdzie Ryback, gdyż chyba jeszcze trochę za wcześniej na stratę pasa.

TYP: Ryback

rudy

Randy Orton vs Sheamus

Jest to kolejna z rzędu walka tych panów, bądźmy szczerzy że jest to już powoli nudzące, WWE zamiast urozmaicić ta walkę i na szali postawić chociażby walizkę dalej idzie w zaparte i organizuje walki o przysłowiową pietruszkę. Prawdopodobnie wygra Orton gdyż istnieje szansa ze Sheamus jeszcze nam zaistnieje na tej gali.

TYP: Randy Orton

cenawinslol

United States Champion John cena vs WWE World Heavyweight Champion Seth Rollins Winners Takes All

Pamiętam ze cieszyłem się po Wrestlemanii, kiedy cena zdobył pas USA bo byłem pewien ze na jakiś czas dopóki nie straci on tego pasa będzie trzymał się z daleko od pasa WWE, niestety WWE jak zwykle lubi zaskakiwać. Dalej uważam że stworzenie takowej walki jest skokiem na pieniądze, aby bilety i PPV dobrze się sprzedało, ale niestety na to nic nie poradzimy bo tak działa biznes. Mam po raz kolejny problem z wytypowaniem wyniku tego meczu. Jeżeli wygra Rollins to opuści on hale jako mistrz, jednak jeżeli wygra Cena to jestem niemal pewny że Sheamus zainkasuje walizkę Money In the Bank. Jako że muszę na kogoś postawić, postawie za osobę którą będę trzymał kciuki.

TYP: Seth Rollins 

taker

Brock Lesnar vs The Undertaker

Walka, która według mnie powinna mieć miejsce wczesnej, jednak dobrze ze do takowego rewanżu w ogóle dochodzi. Z jednej strony Undertaker potrzebuje tego zwycięstwa by “zemścić” się na bestii a z drugiej to Lesnar a raczej jego postać potrzebuje go bardziej, żeby udowodnić iż jest maszyna do wygrywania i nie zatrzyma go nawet grabarz. Postawie jednak na Undertakera, gdyż przeczuwam że może on wygrać nieczysto np poprzez interwencje Kane.

TYP: The Undertaker