Rozszerzenie WWE NXT, Czy The Rock wystąpi na tysięcznym odcinku SmackDown?, Chris Jericho krytykuje poziom RAW

» Jak informuje Wrestling Observer Newsletter, już wkrótce może nastąpić rozszerzenie WWE NXT. W praktyce oznacza to stworzenie z żółtego brandu globalnej marki. W planach są już kolejne Performance Center, w tym także w Europie. Być może nawet sama tygodniówka zostanie przedłużona do dwóch godzin. Plotki mówią o tym, że jedna godzina może być dostępna na WWE Network, a druga w telewizji FOX. Czy rzeczywiście tak będzie? Przekonamy się na przestrzeni najbliższych miesięcy.

» 16 października br. odbędzie się tysięczny odcinek WWE SmackDown Live na którym zawitają wielkie gwiazdy, m.in. grupa Evolution. Dowiedzieliśmy się także, że WWE cały czas twardo negocjuje z The Rockiem. Ściągnięcie Johnsona nie będzie jednak takie łatwe, gdyż aktor przebywa obecnie w Londynie, gdzie kręci sceny do filmu “Hobbs & Shaw Fast”.

» W trakcie transmisji ostatniego Monday Night RAW, Chris Jericho opublikował ciekawego tweeta, który jak spekulują fani, nawiązuje właśnie do poziomu flagowej tygodniówki WWE. Oto co napisał:

Następnego dnia na tweeta odpowiedział mu Cody Rhodes pytając się, czy mogą jeszcze ich uratować:

Jak myślicie, czy panowie rzeczywiście nawiązywali do WWE? 😉