WWE SmackDown 26/11/2015 – Wyniki

W ringu widzimy stół, drabinę i krzesełko, czyli symbole nadchodzącej gali TLC. W ringu jest już również Roman Reigns, który powiedział krótkie promo. Przerywa mu jednak WWE World Heavyweight Champion Sheamus, który staje tylko na stage’u. Roman wzywa mistrza do ringu aby z nim walczył lecz Sheamus go tylko wyśmiewa. Reigns obiecuje mu, że odzyska pas na TLC.

Tag Team Match
The Dudley Boyz def. Erick Rowan & Braun Strowman (w/ Bray Wyatt & Luke Harper) by DQ
Do dyskwalifikacji doprowadzili Wyatt i Harper, którzy interweniowali w walce. Po gongu Rowan i Harper rozwalili stół Bubbą a w tym czasie Strowman dusił D-Von’a.

Singles Match
Paige def. Becky Lynch
Paige wygrała poprzez roll-up.

W ringu widzimy Big E i Kofiego Kingstona, którzy przygotowali specjalny posiłek na Dzień Dziękczynienia. Podczas segmentu The Ascension, Heath Slater i Adam Rose zostali wyrzuceni z obiadu. Gdy reszta zawodników zaczęła jeść indyka pojawił się The Gobbledy Gooker, którym po chwili okazał się być Xavier Woods.

Not Title Match
Jack Swagger def. Alberto Del Rio (w/ Zeb Colter) by DQ
Podczas walki Del Rio zaatakował rywala krzesełkiem co doprowadziło do dyskwalifikacji.

Na zapleczu do The Usos podchodzi The Gobbledy Gooker, którzy życzy im szczęśliwego Dnia Dziękczynienia.

Tag Team Match
Lucha Dragons def. Big E & Kofi Kingston (w/ The Gobbledy Gooker)
Podczas walki Gooker pomógł Lucha Dragons wygrać walkę. Jak się później okazało za Gobbledy’ego przebrany był Jey Uso. Po chwili Jimmy Uso przyniósł do ringu związanego Xaviera Woodsa a Jey wykonał na nim Splash’a.

Triple Threat Match o pretendenta do pasa Interkontynentalnego
Dean Ambrose def. Dolph Ziggler, Tyler Breeze
Walkę komentował Intercontinental Champion Kevin Owens. Pojedynek zakończył się wykonaniem Dirty Deeds przed Deana na Tyler’ze.