WWE SmackDown 17/12/2015 – Wyniki

SmackDown otwiera WWE World Heavyweight Champion Roman Reigns, który mówi, że w dzień urodzin swojej córki zdobył najważniejsze trofeum dzięki czemu ten dzień stał się jeszcze bardziej wyjątkowy. Przerywał mu Sheamus, który mówił, że i tak jest lepszy od Romana ponieważ nie przegrał w 5 minut i 15 sekund. Celtycki Wojownik powiedział, że tym razem Reigns miał szczęście ale następnym już go nie będzie miał bo starci pas. Na koniec Sheamus poinformował, że Roman w związku z pewną sprawą nie będzie obecny na gali, ponieważ już teraz musi opuścić arenę. Reigns odpowiedział, że sam nie wyjdzie tylko czeka na to aż go ktoś zmusi. Po chwili zjawiła się ochrona, która chciała wyprowadzić mistrza lecz ten szybko zniszczył ochroniarzy.

Singles Match
Alberto Del Rio def. Ryback
Podczas walki pojawili się członkowie The League Of Nations, którzy rozproszyli Rybacka. Chwilę nieuwagi wykorzystał Del Rio zapinając Cross Armbreakera po którym Bug Guy odklepał. Po walce Sheamus, Del Rio i Rusev wykonali jeszcze swoje finishery na Rybacku.

Na backstage’u Tyler Breeze i Summer Rae rozmawiają z Titus’em O’Neilem. Po chwili od tyłu zakradł się Goldust, który przestraszył Summer. Rae w efekcie obrony psiknęła Goldust’owi w oczy lakierem do włosów.

Singles Match
Titus O’Neil def. Tyler Breeze (w/ Summer Rae)
Podczas walki do Summer w sekcji VIP przysiadł się Goldust, który po chwili oglądania walki zaczął robić sobie zdjęcia. O’Neil wykorzystał rozproszenie Tylera i wygrał walkę.

Wywiad z Deanem Ambrose na temat poniedziałkowego ataku Kevina Owensa.

Tag Team Match
Lucha Dragons def. The New Day (w/ Big E)
Pod koniec walki Sin Cara skoczył na stojących poza ringiem Woods’a i Big E a  Kalisto przypiął Kingstona.

Wywiad z Dolphem Zigglerem na temat poniedziałkowego ataku Kevina Owensa.

Singles Match
Becky Lynch (w/ Charlotte) def. Brie Bella (w/ Alicia Fox)
Walkę oglądał Team B.A.D. Podczas walki Charlotte rozproszyła Brie w ten sposób pomagając wygrać Becky.

Na backstage’u widzimy Charlotte i Becky Lynch. Becky uważa, że Charlotte nie wierzy w nią, że może wygrać sama bez niczyjej pomocy.

Singles Match
Dolph Ziggler def. Kevin Owens by DQ
Po gongu Owens wykonał Ziggler’owi Pop-up Powerbomba na schodki. Na pomoc Dolph’owi przybiegł Ambrose i doszło do bijatyki z której Kevin uciekł. Dean chciał go gonić ale postanowił jednak sprawdzić co z Zigglerem. Dolph w efekcie dezorientacji wykonał Dean’owi Superkicka. SmackDown kończymy widokiem leżącego Zigglera i Ambrose’a oraz śmiejącego się z zawodników Owensa.