WWE SmackDown 12.11.15 – Wyniki (Spoilery)

Tapingi odbyły się 10 listopada w Manchesterze, gala zostanie zaś wyemitowana 12 listopada.

SmackDown otworzyło The Wyatt Family, którego lider – Bray Wyatt, wyzwał Undertakera i Kane’a do walki na Survivor Series z dwoma członkami jego rodziny. Promo nieoczekiwanie przerywa jednak Fandango, który w wyniku tego już za chwilę zmierzy się z Braunem Strowmanem. Oprócz tej walki zobaczymy także Tag Team Match pomiędzy The Usos, a Erickiem Rowanem i Lukiem Harperem.

Singles Match
Braun Strowman def. Fandango

To był squash, po którym Bray Wyatt wziął mikrofon do rąk i powiedział, że oczekuje na odpowiedź ze strony Brothers of Destruction do końca dzisiejszej gali.

WWE World Heavyweight Title Tournament Match
Neville def. King Barrett

Według fanów zgromadzonych na arenie, to była dobra walka która zakończyła się przez Red Arrow od Neville’a.

Po pojedynku, Barrett został na ringu i zaczął mówić o Wayne Rooney’u (segment też najprawdopodobniej nie zostanie wyemitowany w telewizji). „Bad News” prosił Vince’a McMahona, aby ten już nigdy nie sprowadzał WWE do Manchesteru. W pewnej chwili przerywa mu jednak sam… The Undertaker! Wchodzi on do ringu, zdejmuje płaszcz i kapelusz oraz patrzy na Barretta. Ten pyta „W czym mogę pomóc, stary?” po czym grozi mu Bullhammerem. Nic jednak z tego nie wyszło i to Undertaker wyprowadził potężny Chokeslam na tegorocznym Królu Ringu. Ku uciesze fanów, Grabarz zademonstrował także dwa razy swój Tombstone Piledriver.

WWE World Heavyweight Title Tournament Match
Kalisto def. Ryback

Przed walką obaj podali sobie dłonie. Sam pojedynek nie był jednak jakoś wyjątkowo dobry, gdyż było widać, ich nie gra między nimi wrestlingowa chemia. Po walce Ryback podniósł rękę Kalisty…

WWE World Heavyweight Title Tournament Match
Alberto Del Rio def. Stardust

Podczas walki, Stardust ogrywał rolę face’a.

Tag Team Match
The Usos def. Luke Harper & Erick Rowan przez DQ

Do dyskwalifikacji doprowadzili Braun Strowman i Bray Wyatt. Następnie już cała rodzina pobiła The Usos. W pewnym momencie na arenie rozbrzmiały dzwony, a The Wyatt Family usłyszało głos Undertakera, który zaakceptował ich wyzwanie!

Tak prezentuje się zaktualizowana tabelka turnieju, który na Survivor Series wyłoni nowego mistrza świata wagi ciężkiej WWE: