Informacje z Survivor Series, Cesaro kontuzjowany, Zapowiedź RAW, Prawdopodobne feudy i wiele więcej!

» W main evencie wczorajszej gali PPV zobaczyliśmy starcie Deana Ambrose’a z Roman’em Reigns’em w której pojedynek zwyciężył i zdobyła pas WWE World Heavyweight ten drugi zawodnik. Po walce pojawił się Triple H, który chciał pogratulować nowemu mistrzowi lecz Roman wykonał mu Speara. Następnie znikąd pojawił się Sheamus, który wykonał Brogue Kick’a Reigns’owi i zrealizował kontrakt Money in the Bank, dzięki czemu został mistrzem WWE WH.

» Podczas wczorajszego Survivor Series na zapleczu areny znajdowała się rodzina Undertakera a dokładnie żona Michelle McCool, dzieci oraz rodzice.

» W kick-off’ie Survivor Series powrócił do akcji po kontuzji Goldust. Zawodnik wraz z Neville’m, Dudley Boyz i Titus’em O’Neil’em pokonali Stardust’a, The Ascension, Bo Dallas’a i The Miz’a. Po walce w wywiadzie Dustin wyznał, że powrót do ringu to świetne uczucie.

» W pojedynku z Undertaker’em i Kane’m rodzinę Wyatt’a reprezentowali Bray Wyatt i Luke Harper.

» Cesaro podczas ostatniej walki z Romanem Reignsem na RAW doznał kontuzji barku, która będzie wymagała operacji i wykluczy go od występów w ringu na 4-6 miesięcy. Szwajcar mimo kontuzji wystąpił jeszcze w krótkiej walce z The Miz’em na SmackDown. Na dodatek miał wystąpić w kick-off’ie Survivor Series lecz z powodu urazu został zastąpiony Titus’em O’Neil’em.

» Dzisiejsze Monday Night RAW odbędzie się w Nashville na arenie Bridgestone Arena. Na gale zapowiedziani zostali: Roman Reigns, Dean Ambrose, The Wyatt Family, Kane oraz Kevin Owens. Dark Match reklamowany po gali to The Wyatt Family vs. Dean Ambrose, Roman Reigns i Kevin Owens. Oto pięć punktów na których skupi się dzisiejszej nocy WWE:

  1. Co Roman Reigns powie na temat nowego mistrza Sheamusa?
  2. Co The Wyatt Family zrobi po porażce z Undertaker’em i Kane’m?
  3. Czy mistrzostwo The New Day jest zagrożone po ostatniej porażce na Survivor Series z Lucha Dragons i The Usos?
  4. Czy Paige dalej będzie atakować Charlotte mimo przegranej na Survivor Series?
  5. Co Dolph Ziggler zrobi aby przerwać świętowanie zwycięstwa Tyler’a Breeze i Summer Rae?

» Podczas dzisiejszego RAW spodziewać możemy się rozpoczęcia trzech feudów. W pierwszym konflikcie Sheamus będzie mierzył się z Roman’em Reigns’em o pas WWE World Heavyweight. Następny ma być powrotem, czyli Kevin Owens vs. Dean Ambrose o pas Interkontynentalny a ostatni będzie o pas Stanów Zjednoczonych o który zawalczą Alberto Del Rio z Jack’iem Swagger’em. Nadal nie wiadomo czy konflikt Paige z Charlotte się zakończył czy będzie dalej kontynuowany.

» Oto promo nadchodzącej gali PPV TLC 2015:

» Ostatnio podczas gal telewizyjnych nie widzimy Darren’a Young’a. Zawodnik poinformował na Twitterze, że powodem jego nie obecności są problemy osobiste.

» The Dudley Boyz podczas jednego z wywiadów zdradzili, że jeżeli dostaliby propozycję występu na WrestleManii 32 w Tables Matchu to jako swoich rywali widzą tylko dwa tag teamy – The Usos i The New Day.

» Na WWE Network ma zadebiutować nowy program, który poprowadzą Edge i Christian. Show ma nosić nazwę „Edge & Christian’s Show That Totally Reeks Of Awesomeness„.

» Na WWE.com pojawiła się ankieta w której federacja pyta się fanów, czy Roman Reigns postąpił słusznie odrzucając propozycję The Authority. Aż 63% fanów twierdzi, że tak.

» NXT Champion Finn Balor za pośrednictwem Twittera poinformował, że wszystkie bilety na galę NXT, która odbędzie się 22 stycznia na arenie CFE Area w University of Central Florida zostały wyprzedane.