Roman Reigns zostanie mistrzem?, Pierwsze plany na WrestleManię 32, Del Rio na gali WWC, Undertaker zapowiedziany na SmackDown i wiele więcej

» Według Wrestling Observer Roman Reigns miał zdobyć pas WWE World Heavyweight na Survivor Series i dalej kontynuować feud z Rollinsem. Po tym jak Seth został kontuzjowany już nie jest takie pewne zdobycie tytułu przez Romana w turnieju o zawieszony pas.

» Pojawiły się plotki, że na WrestleManii 32 zobaczymy starcie Undertaker’a z John’em Ceną ale należy je traktować z przymrużeniem oka, ponieważ plany na tych zawodników ciągle się zmieniają. Kolejną ważniejszą walką ma być The Rock vs. Triple H.

» Alberto Del Rio dostał zgodę od WWE na dokończenie storylinu w federacji WWC. Del Rio wystąpi 5 grudnia na WWC Lockout w walce z Ray’em Gonzalez’em i wtedy pewnie straci pas.

» Podczas europejskiego touree w sklepiku nie było najnowszych gadżetów związanych z mistrzami Tag Team The New Day przez co wielu fanów tej grupy było zawiedzionych. Skomentował to Kofi Kingston pisząc, że nie wie czemu się tak stało ale ich koszulki nadal mogą kupić na europejskiej stronie sklepu WWE.

» The Boogeyman podpisał kontrakt legend z WWE. Dla przypomnienia w ostatnim czasie taki kontrakt podpisali również Tatanka oraz Billy Graham.

» Diva NXT Billie Kay aktualnie występuje podczas Live Eventów NXT w masce i na dodatek jej menadżerem jest Sylvester Leford.

» Podczas jutrzejszych tapingów SmackDown pojawić ma się The Undertaker. Istnieje duża możliwość, że Deadman jest teraz na zapleczu RAW ale raczej nie zostanie wykorzystany, ponieważ SmackDown reklamowane jest jako pierwsze gala Takera w Wielkiej Brytanii od 2 lat.

» Steve Austin stwierdził, że kontuzja Rollinsa pozwoli wielu młodym gwiazdą pokazać się w głównym rosterze. Austin dodaje jeszcze, że taka okazja zdarza się bardzo rzadko i młode talenty powinny ją wykorzystać.

» Oto lista 50 najlepszych kobiet z wrestlingu 2015 roku według Pro Wrestling Illustrated:

 1. Nikki Bella
 2. Paige
 3. Sasha Banks
 4. Santana Garrett
 5. Gail Kim
 6. Charlotte
 7. Naomi
 8. Cherry Bomb
 9. Courtney Rush
 10. Taryn Terrell
 11. Bayley
 12. Brie Bella
 13. Sexy Star
 14. Cheerleader Melissa
 15. LuFisto
 16. Nicole Matthews
 17. Becky Lynch
 18. Kimber Lee
 19. Natalya
 20. Jessicka Havok
 21. Avesome Kong
 22. Candice LeRea
 23. Brooke
 24. Athena
 25. Ivelisse
 26. Jade
 27. Madison Rayne
 28. Leva Bates
 29. Barbi Hayden
 30. Angelina Love
 31. Emma
 32. Saraya Knight
 33. Veda Scott
 34. Velvet Sky
 35. Madison Eagles
 36. Kay Lee Ray
 37. Marti Bell
 38. Kellie Skater
 39. Nikki Storm
 40. Evie
 41. Heidi Lovelace
 42. Tessa Blanchard
 43. Portia Perez
 44. Alicia Fox
 45. Cat Power
 46. Crazy Mary Dobson
 47. Xandra Bale
 48. La Rosa Negra
 49. Malia Hosaka
 50. Vanessa Kraven