Jim Cornette w GFW, Impact Wrestling na żywo, Ostatnia walka Hogana na WrestleManii 32? i wiele więcej!

» Cały czas dopływają do nas ciekawe informacje dotyczące Global Force Wrestling i to właśnie od jednej z nich zaczynamy dzisiejszy newspack. Otóż Jim Cornette w jednym z podcastów wyznał, że będzie obecny na galach GFW 12 i 13 czerwca w Tennessee. Z pewnością jest to mocne wzmocnienie dla tej federacji.

» Przechodzimy do TNA, gdyż tu też mamy dla was ciekawe newsy. Pierwszy to ogłoszenie, że gala Slammiversary odbędzie się 28 czerwca w Orlando na Florydzie i będzie ona transmitowana w systemie PPV. Ciekawostką jest, że będzie to pierwsza gala TNA PPV od Slammiversary 2014. Poniżej zapowiedź tego eventu:

https://www.youtube.com/watch?v=7wRQcj9tEcU

» Drugi ważny news to emisja następnego odcinka Impact Wrestling na żywo! Pani prezes TNA – Dixie Carter zapowiedziała na tę galę wiele niespodzianek. Czekamy!

» Hulk Hogan cały czas chce stoczyć ostatnią walkę w karierze. Wczoraj informowaliśmy, że doszło ostatnio do konferencji prasowej w Australii, gdzie Hogan ponownie wyjawił, że chciałby zawalczyć jeszcze raz. Dowiedzieliśmy się, że Hulkster spotkał Vince’a McMahona w hotelu po WrestleManii 31 i powiedział do niego: “bracie, masz umieścić mnie w karcie walk WrestleManii 32”, na co Vince ponoć się zgodził.

» Na oficjalnej stronie internetowej WWE, pojawiła się ankieta, której pytanie brzmi: “Kto powinien być następnym gościem Chrisa Jericho na WWE Network?”. Głosować można na Setha Rollinsa, Romana Reignsa, Shane’a McMahona, Edge’a, Hulka Hogana, Brocka Lesnara, Deana Ambrose’a, Paula Heymana, Bray’a Wyatta, The Rocka, Steve’a Austina, Batistę, Kane’a oraz Shawna Michaelsa. Na chwilę obecną spośród 5 000 oddanych głosów, na pierwszym miejscu jest Shane McMahon z 17 %. Drugi jest Lesnar z 12 %.

» W dark matchu przed ostatnim WWE SmackDown, Lucha Dragons pokonali Los Matadores.. którzy występowali jako heelowie.

» A, skoro o SmackDown mowa, to poniżej przedstawiamy wam TOP 10 momentów z ostatniego odcinka:

» Tu z kolei 10 gwiazd, które były zmuszone wypowiedzieć słowo: “I Quit“:

» Dziś swoje 43 urodziny obchodzi The Rock. Wszystkiego Najlepszego! 😉

» Już za niecały miesiąc największa dotychczas gala Maniac Zone Wrestling. Event pod nazwą “Champions War” odbędzie się 31 maja w Głuchołazach. Zapowiedziani na ten moment zawodnicy to: Jędruś “The Polish Hammer” Bułecka, Shadow, Justin Joy, Red Thunder, Asmund, Szymon “Siwy” Siwiec, Stanisław van Dobroniak, a także goście zza granicy – Kevin Williams i Posse in Effect (Rick Baxxter & The Grannatic) – mistrzowie Next Step Tag Team.

» Na koniec, zapraszamy do przeczytania dwóch ciekawych tekstów, które ostatnio pojawiły się na MyWrestling:

Wywiad z Makoto Morimitsu: https://mywrestling.com.pl/wywiad-z-makoto-morimitsu/

Felieton “WWE vs WCW v2?”: https://mywrestling.com.pl/wwe-vs-wcw-v2-felieton/

 

Zachęcamy do komentowania newsów. Każdy komentarz daje nam motywację do dalszej pracy!