Ważna informacja od Big Showa, Który pojedynek zakończy WrestleManię 33?, Jeff Hardy komentuje doniesienia, Gwiazda NJPW rozpoczyna rehabilitację

» Na WrestleManii 33 pierwotnie dojść miało do walki Big Showa z Shaquille O’Nealem, jednakże jak wiemy, ostatecznie “największy atleta na świecie” weźmie udział w Battle Royal ku pamięci Andre The Gianta. Jak zaznaczył w The Jim Norton and Sam Roberts Sirius Radio Show będzie to jego ostatnia WrestleMania.

» Natomiast wciąż niepewna jest walka wieczoru tegorocznej WrestleManii. Początkowo spekulowano, że będzie to starcie Brocka Lesnara z Goldbergiem o tytuł Universal, potem zaś zmieniono zdanie i postawiono na pojedynek Undertakera z Romanem Reignsem. Pomimo tego, że fani nie są najbardziej zadowoleni z tego powodu, a Vince McMahon lubi zmieniać zdanie w ostatniej chwili, wszystko wskazuje na to, że walka ta rzeczywiście zakończy 33. edycję WrestleManii.

» Jeff Hardy udzielił ostatnio ciekawego wywiadu dla CBS Local Sports w którym skomentował doniesienia dotyczące jego przejścia do WWE:

“Plotka głosi, że WWE zaproponowało wam kontrakty. To prawda?”

“Nie, ponieważ musisz przejść wiele testów i tak właściwie to tyle. To długi proces, ale nie. Znamy niektóre osoby stamtąd i może kilka miesięcy po WrestleManii przeanalizujemy co jest możliwe.”

Jak myślicie, słowa Jeffa to prawda, czy jednak zobaczymy już niebawem wielki powrót?

» Gwiazda New Japan Pro Wrestling – Tomoaki Honma, który doznał poważnego urazu odcinka szyjnego w dniu 3 marca zakończył chirurgię i oto co przekazał na Twitterze:

“Chirurgia była sukcesem, a teraz zaczynamy proces rehabilitacji (teraz podnoszę i odpuszczam kolana, itd.) (…) Dziękuję wszystkim!”

Zawodnikowi życzymy jak najszybszego i pełnego powrotu do zdrowia! 🙂