Dlaczego Jeff Hardy unika Swanton Bombs?, Wielkie nazwiska w Mae Young Classic, 13-lecie Tommaso Ciampy w WWE

» WWE United States Champion Jeff Hardy udzielił wywiadu dla CantonRep.com, w którym wyjawił, że jego dolna część pleców przeszkadza mu w wykonywaniu Swanton Bombs przez, co musiał zrezygnować z tej akcji podczas live eventów:

”Niestety płacę za, to bardzo srogą cenę. W ostatnim czasie moja dolna część kręgosłupa przeszkadza mi do tego stopnia, że nie byłem w stanie wykonywać Swantona w trakcie live eventów. Taki zabieg miał na celu ochronę moich obolałych pleców. Myślę, że w przyszłości także w telewizji ta akcja nie będzie prezentowana, ponieważ muszę bardziej dbać o siebie, a nic nie trwa wiecznie”.

» W tym tygodniu federacja WWE poinformowała, że była mistrzyni Divas WWE, Kaitlyn będzie uczestniczką turnieju WWE Mae Young Classic. Jak się okazało Io Shirai będzie miała szansę na powtórzenie sukcesu swojej przyjaciółki z Japonii, czyli Kairi Sane, ponieważ także będzie częścią turnieju. Kanadyjska weteranka, Nicole Matthews weźmie udział w turnieju i może być jedną z czołowych postaci wydarzenia. Oprócz wyżej wspomnianych kobiet udział w MYC wezmą: Brytyjska wrestlerka Jinny, która była częścią WWE United Kingdom Tournament Special oraz American Ninja Warrior Alumni Kacy Catanzaro.

» Dokładnie 13 lat temu w federacji World Wrestling Entertainment zadebiutował Tommaso Ciampa jako prawnik Muhammida Hassana na SmackDown Live. W tym okresie Hassan prowadził bardzo zaciekły konflikt z The Undertakerem. WWE NXT Star zastanawia się na tym, czy The Undertaker wpadł na to, z kim miał okazję pracować na jednym ringu. Od momentu debiutu w WWE, Tommaso zrobił ogromne postępy i jest jedną z największych gwiazd w NXT.