Kolejny udany występ Babsa na live evencie NXT, Shane Taylor chwali decyzję Keitha Lee, Charly Caruso pożegna się z WWE?

» Podczas ostatniego live eventu z udziałem gwiazd WWE NXT, który odbył się w Largo, Babatunde Aiyegbusi odniósł swoje kolejne zwycięstwo. Tym razem wyższość naszego rodaka musiał uznać były uczestnik turnieju Cruiserweight Classic, czyli Fabian Aichner. Od jakiegoś czasu Fabian pojawia się w telewizji NXT, czy to oznacza iż wkrótce obejrzymy tam również Babsa?

Tak prezentują się pozostałe wyniki eventu:

Tony Nese def. Kona Reeves

Aliyah def. Xia Li

Adrian Jaouse w/Taynara Conti def. Jeet Rama

The War Raiders def. Marcel Barthel i Dan Matha

Danny Burch def. Christopher Dijak

Nikki Cross def. Rhea Ripley i Dakota Kai w walce o miano pretendentki do NXT Women’s Title

EC3 i Otis Dozovic def. Steve Cutler i Wesley Blake w/Chad Lail

» ROH Star Shane Taylor udzielił wywiadu dla Wrestling Epicenter, w którym wypowiedział się na temat podpisania kontraktu z WWE przez Keitha Lee:

”Cieszę się z jego szczęścia. Kiedy zdecydował się na podpisanie kontraktu z EVOLVE, to powiedziałem mu, że jestem z niego dumny. On pojawiał się na całym świecie, robił wszystko, co tylko mógł. On jest moim wielkim bratem i nie mogę się doczekać momentu, kiedy będę mógł obejrzeć go w sieci WWE Network. Zamierzam zobaczyć, co tam robi i jak wiele osiąga”.

» 30-letnia spikerka WWE, Charly Caruso ujawniła, że oficjalnie została personalnym trenerem National Academy of Sports Medicine (NASM). W związku z tym pojawiło się sporo spekulacji odnośnie jej przyszłości w federacji World Wrestling Entertainment. Jak się okazało, Charly potwierdziła, że pozostanie w WWE, a jej przygoda z NASM jest tylko pobocznym zajęciem.