SPOILERY! Dominic Mysterio vs Samoa Joe o US Title?, O jaki tytuł powalczy Brock Lesnar – decyzja na RAW, Problemy ze skryptem na RAW

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW dowiedzieliśmy się, że los WWE United States Championship zostanie rozstrzygnięty w najbliższy poniedziałek. Jak wiadomo Rey Mysterio zmaga się z urazem ramienia, przez co nie pojawił się na Monday Night RAW, po tym jak pokonał Samoa Joe dzień wcześniej i został nowym mistrzem. W segmencie, który mogliśmy obejrzeć na RAW, Samoa Joe wymienił imię syna Reya Mysterio, który jest zaangażowany w konflikt tej dwójki i być może, to on będzie przeciwnikiem Joe w WWE US Title Matchu.

» Podczas przyszłotygodniowego odcinka WWE Monday Night RAW pojawi się Brock Lesnar, czyli posiadacz walizki Money in the Bank, który określi się, czy zamierza wykorzystać walizkę do walki z WWE Universal Championem Sethem Rollinsem, czy WWE Championem Kofim Kingstonem. Warto jednak zauważyć, że na evencie organizowanym przez WWE w Arabii Saudyjskiej ma dojść do walki Brocka z Sethem o Universal Championship, więc wiele wskazuje na to, że Brock zdecyduje się na wykorzystanie walizki z kontraktem do walki z byłym członkiem The Shield.

» Portal PWInsider.com informuje, że na zapleczu Monday Night RAW było bardzo gorąco, ponieważ skrypt jeśli chodzi o końcówkę programu był rozpisywany w trakcie z powodu pewnych problemów, z którymi oficjele musieli się zmagać w trakcie show. Tak więc, WWE musi zrobić porządek i wziąć się za poprawę ratingów, które w ostatnim czasie nie są zbyt wysokie.