SPOILERY! Szczegóły nowego mistrzostwa WWE, Odmieniony Cesaro na RAW, Roman Reigns vs Elias na SmackDown + Powrót Big E

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW, WWE Hall of Famer Mick Foley zaprezentował WWE 24/7 Championship. Pierwszym mistrzem został Titus O’Neil, który następnie został przypięty przez Roberta Roode’a, a ten przez R’Trutha. Tak więc na jednym odcinku RAW poznaliśmy aż trzech mistrzów. Udział w walce wzięli także: Drake Maverick, No Way Jose, EC3, Luke Gallows, Karl Anderson, Mojo Rawley, Eric Young i Cedric Alexander.
Warto zaznaczyć, że tytuł ten będą mogły zdobyć gwiazdy występujące na RAW, SmackDown, 205 Live, NXT oraz NXT UK.

» Na wczorajszym Monday Night RAW, Cesaro zadebiutował przy nowym theme songu odnosząc zwycięstwo w konfrontacji z Ricochetem. W poniżej zamieszczonym materiale wideo poinformował Cathy Kelley, że może mu zadać tylko jedno pytanie. Cathy zapytała, czy wygrana jest poparciem jego słów na temat Ricocheta. Cesaro odpowiedział, trzy razy tak, a następnie dodał, że tylko jedno pytanie dziennie, po czym odszedł.

» WWE poinformowało, że podczas dzisiejszego odcinka WWE SmackDown Live w Dunkin’ Donuts Center w Providence odbędzie się starcie rewanżowe z udziałem Romana Reignsa oraz Eliasa i być może fani wrestlingu będą mieli okazję na obejrzenie dłuższego pojedynku:

* Roman Reigns vs Elias

* Koronacja nowej SmackDown Women’s Champion Bayley

* The New Day organizuje „Welcome Back” dla Big E