Roman Reigns vs Elias i Shane McMahon na najbliższym RAW?, Kane wykonuje chokeslam na sympozjum, Big E o rasistowskich komentarzach Larsa Sullivana

» The Staples Center reklamuje 1-on-2 Handicap Match na RAW, które odbędzie się 17 czerwca. Udział w walce wezmą Roman Reigns vs Elias i Shane McMahon. Tej samej nocy ma odbyć się konfrontacja z udziałem AJ Stylesa vs Drew McIntyre i Barona Corbina vs WWE Universal Champion Seth Rollins. Te dwie ostatnie walki, prawdopodobnie będą dark matchami. Tak więc otrzymaliśmy kolejny spoiler z przyszłotygodniowego Monday Night RAW. Warto przypomnieć, że prezes WWE Vince McMahon wprowadził nową zasadę WWE Wild Card, która umożliwia występy czterech gwiazd na sąsiedniej tygodniówce.

» Weteran WWE, a zarazem burmistrz Knox County, Kane (Glenn Jacobs) pojawił się na sympozjum National Association of Sports Commissions Symposium, podczas którego wykonał chokeslam na jednym z pracowników. Poniżej przedstawiamy materiał wideo z tego zajścia, które zostało udostępnione dzięki uprzejmości Knoxville News Sentinel.

» Big E za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat komentarzy fanów odnośnie Larsa Sullivana i jego “rzekomych” wypowiedzi na temat osób innej karnacji:

“Wielu jest świadomych. Jeśli to prawda, będzie musiał znosić bycie albatrosem i pracę w firmie, która jest wypełniona mniejszością”.

Lars rzekomo opublikował obraźliwe komentarze, które są rasistowskie oraz antyreligijne nie tylko na forum Bodybuilding.com.