Frustracja Ruseva po wtorkowym SmackDown, Aktualizacja dotycząca stanu zdrowia Nia Jax, Pierwszy projekt Deana Ambrose’a po odejściu z WWE

» Podczas wtorkowego odcinka SmackDown, Daniel Bryan i Rowan pokonali The Usos, dzięki czemu zdobyli SmackDown Tag Team Championship. Pierwotnie były mistrz WWE i jego partner mieli otrzymać tytuły mistrzowskie od Shane’a McMahona, ale na show zjawili się The Usos i doszło do title matchu. Rusev za pośrednictwem Twittera nie krył swojej frustracji odnośnie braku możliwości na zdobycie pasów tag teamowych razem z Shinsuke Nakamurą, co z pewnością było wielkim zaskoczeniem dla fanów wrestlingu:

“Co za świetny tag team turniej….#SDLive”

» WWE Women Nia Jax za pośrednictwem Twittera wyjawiła, że radzi sobie lepiej niż oczekiwano i być może szybciej powróci do ringu WWE niż pierwotnie zakładano:

“Jesteście niesamowici! Dziękuję wszystkim za wysłanie pięknych wiadomości. Mam się bardzo dobrze, lepiej nie oczekiwali lekarze, te wiadomości motywują mnie do szybszego powrotu na ring! Jestem bardzo wdzięczna.

Warto przypomnieć, że 25 kwietnia wrestlerka pomyślnie przeszła operację naprawy obydwu więzadeł, ponieważ od ponad roku zmagała się ze sporym bólem w obu kolanach.

» Poniżej przedstawiamy plakat promujący pierwszy projekt z udziałem byłego WWE Championa Deana Ambrose’a po odejściu z firmy. Wrestler weźmie udział w filmie “Cagefighter”, który jest obecnie w fazie przedprodukcyjnej. Warto zaznaczyć, że osobą odpowiedzialną za produkcję tego filmu jest były WWE Superstar Christian.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

The movie poster for Dean Ambroses’s upcoming movie, Cagefighter. Details at Wrestling Inc.

Post udostępniony przez Wrestling Inc. (@wrestlinginc)