Erick Rowan wciąż nie gotowy do walki, Lana motywuje Ruseva i Nakamurę przed SmackDown, 5 najlepszych WWE United States Championów

» Na poniżej zamieszczonym zdjęciu widać, że Erick Rowan był obecny na koncercie Disturbed, który odbył się w Minneapolis. Warto zaznaczyć, że Rowan powrócił do ringu podczas gali WWE PPV Royal Rumble, gdzie pomógł Danielowi Bryanowi w pokonaniu AJ Stylesa i zachowaniu WWE Championship. Na obecną chwilę nie wiadomo, kiedy były członek The Wyatt Family będzie w pełni gotowy do walki, ale z pewnością nastąpi, to wkrótce.

» Podczas wtorkowego odcinka SmackDown Live, Rusev połączy siły z Shinsuke Nakamurą, a ich przeciwnikami będą Karl Anderson oraz Luke Gallows. W zeszłym tygodniu zarówno wrestler z Bułgarii, jak i wrestler z Japonii przegrał w starciu z nowym WWE United States Championem R’Truthem. W jednym z wywiadów Rusev oraz Nakamura rozmawiali ze sobą w różnych językach, co nie podobało się Lanie:

„Zejdź na dół i rozmawiaj z nami tym samym językiem – powiedziała Lana do Nakamury. Spójrz nie lubię Cię, przez to co się stało z moją stopą, przez Ciebie nie było mnie w Royal Rumble Matchu, ale wiesz, co mnie bardziej wkurza niż ty?…Przegrana. We wtorek będziemy po tej samej stronie, więc musimy być bestiami i zmiażdżyć dobrych braci. Koniec z porażkami”.

» WWE na swoim profilu na Instagramie zamieściło zdjęcie najlepszych pięciu WWE United States Championów. Na liście znalazły się takie gwiazdy jak: Lex Luger, John Cena, Rick Rude, Ric Flair oraz Dean Ambrose. We wcześniejszych newsach informowaliśmy Was, że Dean Ambrose nie zdecydował się na podpisanie nowego kontraktu z WWE i odejdzie w kwietniu po WrestleManii 35.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Who is your favorite ??Champion??

Post udostępniony przez WWE (@wwe)