Becky Lynch komentuje plotkę o walce wieczoru WrestleManii, Finn Balor wyśmiewa Bobby’ego Lashleya i Lio Rusha, Sean Waltman o występie Nia Jax w męskim Royal Rumble

» Pretendentka do WWE RAW Women’s Championship Becky Lynch za pośrednictwem Twittera opublikowała następujący wpis:

“Hej, chłopcy, widzę Was wszędzie. Słyszę Was. Znaki, posty, zdjęcia, śpiewy, miłość, podniecenie. Idziemy na walkę wieczoru WrestleManii!!! Chociaż nic nie zostało oficjalnie ogłoszone, liczne raporty, w tym Sports Illustrated twierdzą, że zarząd WWE postanowił, iż główną bohaterką WrestleManii 35 będzie WWE RAW Women’s Champion Ronda Rousey w starciu z Becky Lynch”.

Dzisiaj na RAW pojawi się Becky Lynch, która zareagowała na zaproszenie ze strony Stephanie McMahon.

» Finn Balor za pośrednictwem Twittera opublikował zdjęcie wyśmiewające obecnego WWE Intercontinental Championa Bobby’ego Lashley’a oraz jego “hype mana” Lio Rusha. Oryginalny plakat pochodzi z filmu The Heat, jednak również i on został zmieniony na Backstage Heat. Na dzisiejszym RAW Finn Balor zmierzy się z Bobbym Lashleyem o WWE Intercontinental Championship.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Finn Bálor Forever (@finnbalor)

» Sean Waltman wypowiedział się na temat występu Nia Jax w męskim Royal Rumble Matchu:

“Na pewno otrzymała ona pozytywną reakcję, ale wiecie, że zwykłe osoby tego nie zniosą. Nia Jax była uczestniczką męskiego Royal Rumble Matchu. Myślałem, że to wspaniałe, bardzo mi się podobał jej występ, ludzie czuli się z tym bardzo nieswojo i niekomfortowo. Nie można winić ludzi za uczucia, które pojawiają się, kiedy widzą pewne zaskakujące rzeczy.”