Sasha Banks i Seth Rollins z urazami?, Becky Lynch dalej sprzedaje kontuzję, Gwiazdy All Elite Wrestling na SuperBowl

» We wcześniejszych newsach informowaliśmy Was o nieobecności Sashy Banks oraz Setha Rollins na zeszło-weekendowych live eventach WWE, mimo iż byli reklamowani. Portal Postwrestling.com informuje, że Rollins zmaga się z pewnymi problemami zdrowotnymi po ataku, który miał miejsce na poniedziałkowym Monday Night RAW ze strony Brocka Lesnara. Prawdopodobnie nie pojawi się on także podczas przyszłotygodniowych live eventów WWE oraz na dzisiejszym RAW. Sasha Banks nie została dopuszczony do rywalizacji po niedzielnej gali PPV Royal RUmble, ale jej obecność awizowana jest na RAW.

» Tej samej nocy na live evencie WWE SmackDown nie pojawiła się Becky Lynch, która dalej sprzedaje kontuzję kolana. Jej uraz jest częścią wydarzeń, które miały miejsce na SmackDown. Jednak ten drobny uraz nie przeszkodzi jej przed przybyciem na RAW i konfrontacją z Stephanie McMahon.

» Cody Rhodes, Brandi Rhodes, Matt Jackson oraz Adam Page za pośrednictwem Twittera udostępnili zdjęcie z udziału w finale SuperBowl w Atlancie. Cała czwórka będzie obecna na evencie promującym Double or Nothing Ticket, który odbędzie się 7 lutego w Las Vegas.