Roman Reigns vs Shane McMahon na Super ShowDown, Drake Maverick w ubraniu Brauna Strowmana, Wyniki tapingu WWE Main Event

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW, Shane McMahon zaakceptował wyzwanie Romana Reignsa i walkę z udziałem tej dwójki zobaczymy podczas WWE Super ShowDown. To wydarzenie odbędzie się w piątek, 7 czerwca na King Abdullah Sports City Stadium w Jeddah. Fani wrestlingu będą mogli obejrzeć show na żywo w sieci WWE Network. Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane walki na Super ShowDown:

WWE Intercontinental Title Match
Andrade vs. “Demon King” Finn Balor

Single Match
The Undertaker vs. WWE Hall of Famer Bill Goldberg

Single Match
Triple H vs. Randy Orton

Single Match
Braun Strowman vs. Bobby Lashley

Single Match
Roman Reigns vs. Shane McMahon

50-Man Battle Royal Match

» WWE 205 Live General Manager Drake Maverick za pośrednictwem Twittera żartował, że został zmuszony do noszenia niektórych ubrań Brauna Strowmana po nieszczęśliwym incydencie w United Airlines:

“Dzięki @united za utratę moich bagaży i posiadanie zerowej idei odnośnie powrotu ich do mnie. Na szczęście miałem przyjaciela, który nosi ubrania o tym samym rozmiarze”.

» Poniżej przedstawiamy wyniki z wczorajszego tapingu WWE Main Event, który odbył się w Albany. Swój kolejny występ na tej tygodniówce zaliczył EC3, który musiał uznać wyższość swojego przeciwnika.

Single Match
Natalya def. Tamina Snuka

Single Match
Cedric Alexander def. EC3