SPOILERY! Czy Babatunde wystąpi na Super Show-Down?, Powrót wielkiej gwiazdy na RAW, Dark Match po Monday Night RAW

» Mojo Rawley pojawił się wczoraj na RAW w Austin, gdzie poinformował, że będzie uczestnikiem piątkowego 50-osobowego Battle Royal podczas WWE Super ShowDown. Wrestler powiedział, że pokaże wszystkim, jak wygląda prawdziwy zwycięzca. Sporo mówi się także na temat kolejnego występu Babsa w telewizji WWE i być może po raz kolejny będzie uczestnikiem Battle Royal Matchu w Arabii Saudyjskiej.

» Tej samej nocy na czerwonej tygodniówce pojawił się The Undertaker, który wysłał mroczne ostrzeżenie w kierunku WWE Hall of Famera Billa Goldberga, z którym zmierzy się w piątek na Super Show-Down. Były WWE Universal Champion ma pojawić się na dzisiejszym odcinku SmackDown Live podobnie, jak The Undertaker i być może dojdzie między nimi do konfrontacji.

» Po zejściu z anteny wczorajszego RAW odbył się dark match, w którym Braun Strowman pokonał Bobby’ego Lashleya. Warto zauważyć, że w TV został wyemitowany Arm Wrestling Match z udziałem tej dwójki, z którego zwycięsko wyszedł Braun Strowman. W piątek panowie zmierzą się ze sobą na Super Show-Down w Arabii Saudyjskiej.