SPOILERY! Znamy datę realizacji walizki MiTB przez Brocka Lesnara, Czy poznaliśmy nowego WWE US Championa?, Gwiazdy obecne na RAW

» Posiadacz walizki Money in the Bank był gotowy, aby zrealizować kontrakt na WWE Universal Championie, ale wydaje się, iż ten plan zostanie odłożony do WWE Super Show-Down, które odbędzie się w najbliższy piątek. W poniżej zamieszczonych materiałach widzimy, w jaki sposób Brock zniszczył Setha Rollinsa, a następnie poinformował, że w piątek zrealizuje kontrakt. W Arabii Saudyjskiej rywalem Setha będzie Baron Corbin, więc po zwycięstwie byłego członka The Shield może go czekać kolejna przeprawa z jeszcze trudniejszym przeciwnikiem.

» Podczas RAW, Samoa Joe został nowym WWE United States Championem. W Austin, Rey Mysterio zrzekł się tytułu mistrzowskiego przekazując go w ręce byłego mistrz NXT z powodu kontuzji ramienia, której nabawił się w konfrontacji z Joe podczas gali WWE PPV Money in the Bank. Joe stał się dwukrotnym WWE United States Championem, a po wczorajszym segmencie ustawił Reya w Coquina Clutch, gdy ten obiecał, że wróci po mistrzostwo:

» Były kolarz Lance Armstrong oraz aktor Matthew McConaughey siedzieli razem z grupą przyjaciół oraz dzieci na wczorajszym odcinku Monday Night RAW w Frank Erwin Center w Austin. Poniżej przedstawiamy zdjęcie, jakie zostało uchwycone przez kamerzystów WWE: