Kto stoi za występem Austina Theory’ego na WrestleManii?, DDP o kulisach poznania Brocka Lesnara, Ric Flair w Broken Skull Sessions

» 22-letni Austin Theory niespodziewanie zadebiutował w głównym rosterze WWE podczas zeszłotygodniowego odcinka Monday Night RAW, gdzie stworzył drużynę z Angelem Garzą oraz Sethem Rollinsem w starciu z Kevinem Owensem oraz The Street Profits. Podczas WrestleManii, Austin stworzy drużynę z Garzą w walce z The Street Profits, a na szali zostaną postawione tytuły mistrzowskie. Portal The Wrestling Observer informuje, że osobą decyzyjną w sprawie wprowadzenia Austina na RAW oraz WrestleMania 36 był Paul Heyman, który jest wielkim zwolennikiem młodego wrestlera, który niedawno zadebiutował w NXT.

» DDP pracował w WWE, kiedy w firmie zadebiutował Brock Lesnar. WWE Hall of Famer opowiedział o kulisach pierwszego spotkania z byłym mistrzem UFC:

Po raz pierwszy zobaczyłem go w telewizji, kiedy pojawił się po moim pojedynku. Złapał mnie, wyniósł na plecy i wykonał F5. Spojrzałem na Brocka i widziałem mamuta, młodego zabójcę sportowców. Po tej akcji zapytałem Brocka ile ma lat, on powiedział że 23. Był o 23 lata młodszy ode mnie, a mimo wszystko zaopiekował się mną w taki sposób, że nie stała mi się żadna krzywda podczas wykonywania akcji przez niego. Drew McIntyre jest wiarygodnym facetem, który może odebrać tytuł mistrzowi WWE.

» WWE Hall of Famer Ric Flair będzie gościem specjalnym w najnowszym odcinku “Broken Skull Sessions”, czyli podcastu prowadzonego przez Steve’a Austina. The Nature Boy oraz Stone Cold wystąpią w najnowszym odcinku Broken SKull Sessions, który ukaże się w sieci WWE Network pod koniec bieżącego miesiąca. W poprzednich odcinkach tej serii gośćmi WWE Hall of Famera byli: WWE Universal Champion Bill Goldberg, The Undertaker, Kane, Big Show oraz WWE Hall of Famer Bret Hart.