Oficjalny plakat gali Hell in a Cell 2018, Zaktualizowana karta WWE PPV SummerSlam 2018, Ric Flair wierzy w zwycięstwo Romana Reignsa

» Poniżej znajduje się oficjalny plakat WWE Hell In a Cell 2018. Na nim znajdują się WWE Champion AJ Styles, Roman Reigns, Charlotte Flair, Asuka, Shinsuke Nakamura, Seth Rollins oraz Bobby Lashley. Powyżej wspomniana gala PPV odbędzie się w niedzielę 16 września w AT&T Center w San Antonio w Teksasie.

The official #WWE #HellInACell poster

Post udostępniony przez Wrestling Inc. (@wrestlinginc)

» 19 sierpnia w Barclays Center na Brooklynie odbędzie się gala WWE PPV SummerSlam podczas, której obejrzymy następujące konfrontacje:

WWE Title Match
Samoa Joe vs. AJ Styles

WWE Universal Title Match
Roman Reigns vs. Brock Lesnar

RAW Women’s Title Match
Ronda Rousey vs. Alexa Bliss

Triple Threat for the SmackDown Women’s Title
Charlotte Flair vs. Becky Lynch vs. Carmella

WWE Intercontinental Title Match
Seth Rollins vs. Dolph Ziggler

WWE United States Title Match
Jeff Hardy vs. Shinsuke Nakamura

WWE Cruiserweight Title Match
Drew Gulak vs. Cedric Alexander

SmackDown Tag Team Title Match
TBD (The Bar lub The New Day) vs. The Bludgeon Brothers

Braun Strowman vs. Kevin Owens
Na szali zostanie postawiona walizka Money in the Bank.

» WWE Hall of Famer Ric Flair udzielił wywiadu dla Sports Illustrated, w którym wypowiedział się na temat konfrontacji Brocka Lesnara z Romanem Reignsem na SummerSlam:

”Czeka nas kilka niesamowitych tygodni. Kreatywni WWE wymyślili ciekawą fabułę związaną z Brockiem Lesnarem oraz Romanem Reignsem i naprawdę nie mogę się doczekać ich walki na SummerSlam. To nie ludzie decydują się na mecz, to promocja go ustala. Fakt, że Roman walczył z Brockiem aż trzykrotnie i nie odniósł ani jednego sukcesu, świadczy o nieustannym przekonaniu, że Roman jest gotowy do bycia liderem”.