Gdzie odbyły się ostatnie nagrania AEW Dynamite?, Oglądalność środowych tygodniówek, Teledysk The Miza i Johna Morrisona

» W tym tygodniu nagrania AEW Dynamite odbyły się w sali należącej do QT Marshalla w Norcross. Federacja nagrała ponoć tyle materiału, aby starczyło im do połowy maja. W czwartek w sali pojawił się lokalny urzędnik. Według Tony’ego Khana, był tam, aby upewnić się, czy wszystko organizowane jest zgodnie z prawem. Prezes AEW przyznał, że są to rutynowe wizyty, które odbywają się co tydzień. Z bardziej kłopotliwych spraw dla AEW, gubernator stanu Georgia wydał nakaz pozostania w domu, który będzie obowiązywał od piątku do 13 kwietnia. Z tym, że na pewno zostanie on przedłużony z związku z obecną, trudną sytuacją w Stanach Zjednoczonych. To już zatem kolejne miejsce w którym AEW nie może organizować gal. Będziemy czekać na rozwój sytuacji.

» Oglądalność ostatniego odcinka AEW Dynamite na TNT wyniosła 685,000 widzów. WWE NXT na USA Network oglądało z kolei 590,000 osób. Oba show były z wiadomych względów bez udziału publiczności.

» WWE wypuściło do sieci teledysk The Miza i Johna Morrisona do ich własnego utworu “Hey Hey”. Refren nawiązuje oczywiście do słynnej już przyśpiewki “Miz and Morrison Hey Hey Ho Ho” zainicjowanej przez fanów z Arabii Saudyjskiej.