Uwaga na Spoilery! Wyciek dotyczący rywalek Sashy Banks i Bayley, WWE wprowadza DX do Hall of Fame 2019, Kto będzie kolejnym rywalem Daniela Bryana?

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW odbyła się ceremonia z udziałem WWE Women’s Tag Team Champions Sashy Banks oraz Bayley. Ich przeciwniczkami będą zarówno wrestlerki występujące na RAW, jak i SmackDown Live oraz NXT. Według zagranicznych źródeł ich pierwszymi rywalkami będą Mandy Rose oraz Sonya Deville, jednak nie wydaje się, aby Sasha i Bayley straciły mistrzostwa tag teamowe w najbliższym czasie.

» Poniżej przedstawiamy materiał promujący wprowadzenie grupy DX do WWE Hall of Fame. Ceremonia ta odbędzie się w kwietniu podczas weekendu WrestleManii 35. Warto zaznaczyć, że WWE posunęło się do przodu wprowadzając Triple H, Shawna Michaelsa, Road Dogga, Billy’ego Gunna, Seana Waltmana oraz Chynę do HOF. Shawn Michaels stanie się podwójnym Hall of Famerem.

» Podczas dzisiejszego odcinka WWE SmackDown Live dowiemy się, z kim na Fastlane zmierzy się WWE Champion Daniel Bryan. Oprócz tego odbędzie się segment przeprosinowy z udziałem The Miza, który razem z Shanem McMahonem stracili SmackDown Tag Team Championship w konfrontacji z The Usos na Elimination Chamber. Podobno fabuła jest taka, że Shane nie zaakceptuje przeprosin swojego tag team partnera i rozpocznie się ich feud, który zakończy się na WrestleManii 35.