Promotor o pracy Tysona Fury’ego w wrestlingu, Shotzi Blackheart wkrótce w WWE?, Walka wieczoru gali MLW Saturday Night SuperFight

» W ostatnim czasie w WWE pojawił się Tyson Fury, czyli The Lineal Heavyweight Champion of the world, który skonfrontował się z Braunem Strowmanem. Promotor boksera wypowiedział się na temat przygody Tysona w profesjonalnym wrestlingu:

“Jeśli możemy jeszcze bardziej wypromować siebie, to WWE wyświadcza nam przysługę. Szczerze mówiąc, to nie podoba mi się ryzyko, które istnieje w związku z występami na ringu. Tyson sam podejmie decyzję, jednak bez wątpienia, jest to bardzo ryzykowne posunięcie. Osobiście nie chciałbym, aby walczył na ringu, ale chodzi tutaj o większy obraz. On jest naturalną gwiazdą wrestlingu”.

Oczekuje się, że na Crown Jewel w Arabii Saudyjskiej dojdzie do konfrontacji z udziałem Tysona oraz Brauna Strowmana.

» Portal internetowy Squared Circle Sirens poinformował, że Shotzi Blackheart wkrótce podpisze kontrakt z federacją World Wrestling Entertainment. Wrestlerka za pośrednictwem Twittera opublikowała swój harmonogram na bieżący i nadchodzący miesiąc:

“Wszystkie środy są otwarte”.

Na oficjalnej stronie WWE nie pojawił się komunikat dotyczący podpisania kontraktu przez federację z obecną SHINE Nova & Sabotage War of the Genders Champion.

» Federacja MLW poinformowała, że 2 listopada w Cicero Stadium odbędzie się gala PPV “Saturday Night SuperFight”, podczas której dojdzie do konfrontacji z udziałem Austina Ariesa i MLW World Middleweight Championa Teddy’ego Harta. Wydarzenie, to będzie dostępne w cyfrowej telewizji na: iN Demand, Vabiquity DIRECTV oraz DISH.