Mandy Rose o porażce na SmackDown Becky Lynch w serialu i filmie Marvela, Carmella przebrana za członków The Shield

Becky Lynch vs Sasha Banks, Darby Allin ostrzega Chrisa Jericho – Wiadomość, Mick Foley komentuje utratę ucha z Vaderem

» WWE poinformowało, że do niebieskiego brandu dołączą: Apollo Crews, Drew Gulak, Heath Slater, Tamina Snuka oraz The B-Team, natomiast do czerwonego brandu zostali dołączeni: EC3, Eric Young oraz Sin Cara. Dzisiaj na Monday Night dojdzie do konfrontacji z udziałem RAW Women’s Champion Becky Lynch (reprezentującą RAW) z Sashą Banks (reprezentującą SmackDown). Zwyciężczyni tej walki wygra pierwszy ‘Draft Pick’ dla swojego brandu.

» Darby Allin w tym tygodniu zmierzy się z Chrisem Jericho w Philadelphia Street Fight Matchu, a zwycięzca tej walki zmierzy się z Codym podczas AEW Full Gear, 9 listopada. W poniżej zamieszczonym materiale wideo Allin wyjawił, że mistrz zostanie upokorzony i Chris Jericho dozna porażki:

“Nie musiałeś używać słów. Nie jestem ślepy, widziałem twoje oczy. Myślisz, że jestem psem ulicznym. Myślisz, że jestem zbyt lekkomyślny, ale nie popełniam błędu w tym, co robię. Mógłbyś mnie zapytać – Darby, czego najbardziej oczekujesz od biznesu wrestlingowego? Chcę być tym samym mężczyzną, który kiedy odejdzie, będzie taki sami, kiedy przybył. Nie chcę wierzyć, w to że jestem Bogiem, ty Chrisie wierzysz, że posiadasz najwyższą moc. Nie możesz zostać bardziej upokorzony niż po porażce ze mną, czyli kogoś kogo uważasz za słabego. A kiedy zdobędę AEW Championship, nie będę potrzebował wielkiego after party, ani szampana. Twoja krew na moich rękach wystarczy. 16 października Darby Allin vs Chris Jericho, Philadelphia Street o AEW Championship. Chris wystarczy tylko sekunda”.

» WWE Hall of Famer Mick Foley udzielił wywiadu dla TMZ Sports, w którym wypowiedział się na temat najbardziej makabrycznej kontuzji w karierze profesjonalnego wrestlera, której się nabawił:

“To prawe ucho przeraża fanów od 1994 roku. Byłem w meczu z Leonem Whitem (Vader) w Monachium, Niemcy. Sprawy potoczyły się najgorzej, a ja złapałem się za liny. Wbiłem się w ucho, moje ucho i chciałem, aby to zostało zapisane, wtedy zakończyliśmy pojedynek. To był program nie telewizyjny”.