Daniel Cormier komentuje odejście Caina z MMA i pracę w WWE, Sarah Schreiber powróciła do NXT, Milion obserwatorów Edge’a

» Były UFC heavyweight light heavyweight champion Daniel Cormier był zasmucony wiadomością o swoim przyjacielu, Cainie Velasquezie, który zdecydował się na wycofanie z MMA, aby rozpocząć karierę w WWE:

“To smutny dzień, kiedy Cain Velasquez przechodzi na emeryturę. Jednak wiem, że robi coś, co kocha. Pamiętam go z WWE Elimination Chamber i widać było, że jest to, coś co pokocha. Nie jestem pewien, czy kiedykolwiek pokochał coś szybciej, z wyjątkiem sytuacji, kiedy poznał swoją żonę Michelle. Z drugiej strony jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ największymi zwycięzcami z tej transakcji jest cały świat WWE – FANI. Oni czekają na występ Caina i cieszy mnie możliwość oglądania jego współpracy z Brockiem Lesnarem”.

» Sarah Schreiber, to osoba odpowiedzialna za przeprowadzanie wywiadów w WWE, powróciła do pracy jako spikerka podczas weekendowych live eventów WWE NXT na Florydzie. Schreiber za pośrednictwem Instagrama podziękowała fanom WWE NXT za wspaniały weekend:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Thank you so much @wwenxt #nxtuniverse for a great weekend! #nxt

Post udostępniony przez Sarah Schreiber (@sarahschreiber)

“Bardzo dziękuję @wwenxt @nxtuniverse za wspaniały weekend! #nxt”.

» WWE Hall of Famer Edge za pośrednictwem Instagrama podziękował swoim fanom za przekroczenie liczby miliona obserwujących:

“Dziękuję wszystkim za doprowadzenie mnie do miliona obserwujących! Oto krótka wiadomość prosto z serca, całkowicie przejrzysta, więc weźcie wszystko, co mówię z najwyższą powagą. Aleeee dziękuję, cieszę się, że śledzicie i lubicie moje wyczyny w różnych śmiesznościach”.