Odmieniona Bayley na live evencie WWE, Angelina Love komentuje swoją wagę i komentarze fanów ROH, Lio Rush wyda album hip-hopowy

» Jak wspomniano wcześniej nowa WWE SmackDown Women’s Champion Bayley zaprezentowała swój nowy wygląd oraz wejście podczas piątkowego odcinka SmackDown zanim odebrała tytuł mistrzowski z rąk Charlotte Flair. Jak widać na poniżej zamieszczonych materiałach wideo, nowe wejście wrestlerka zaprezentowała także podczas sobotniego live eventu WWE w Odessie, gdzie połączyła siły z Taminą Snuką w konfrontacji z Becky Lynch oraz Charlotte Flair.

» Angelina Love za pośrednictwem portali społecznościowych wysłała wiadomość w kierunku fanów ROH komentujących jej wygląd:

“Więc fani Ring of Honor zawsze mówią o tym, jak się wygląda i nie ma znaczenia, czy chodzi o wrestling…. Więc jestem 7-krotną mistrzynią świata i mam faceta w Vegas. Jakiś koleś w Nowym Orleanie zapytał, jak mogę zrobić cokolwiek, ponieważ ważę ponad 80 kilogramów hmmm? Myślałam, że wygląd nie ma znaczenia, ale wkurza mnie to. Cóż pozwólcie, że coś Wam powiem, jeśli spadłyby Ci 80-kilogramowe hantle na głowę, to byłby nokaut. Dlaczego nie zwrócisz uwagi na to? My będziemy przejmować kontrolę, będę gorącym towarem, kopiącym tyłki i zdobywającym mistrzostwa”.

Warto przypomnieć, że Love straciła Women of Honor World Championship w starciu z Kelly Klein podczas wydarzenia Glory By Honor w Nowym Orleanie.

» WWE NXT Cruiserweight Champion Lio Rush za pośrednictwem Twittera wyjawił, że w listopadzie bieżącego roku wyda swój nowy album hip-hopowy:

“EP pojawi się w Listopadzie. Bądźcie na bieżąco z datą wydania”.

Taki wpis ze zdjęciem ze studia można przeczytać na oficjalnym profilu społecznościowym wrestlera.