Finn Balor powraca do The Bullet Club, Co sądzi Mike Bennett o obecności na 205 Live?, Liv Morgan o nieobecności w drafcie WWE

» WWE Superstar Finn Balor za pośrednictwem Twittera udostępnił zdjęcie z członkami Bullet Club, Tama Tongą oraz jego ojcem, czyli Haku. Mini spotkanie odbyło się w domu rodzinnym Tama Tongi, a oto tłumaczenie wpisu Finna Balora:

“Miałem spotkanie z kilkoma przyjaciółmi podczas niedzielnego grilla, wspominając nasze dobre wspólne czasy w ????. Otaczajcie się dobrymi ludźmi i idźcie naprzód”.

Warto przypomnieć, że w przeszłości Finn Balor pracował w federacji NJPW, jako lider The Bullet Club pod ring namem “Prince Devitt”.

» WWE Superstar Mike Bennett za pośrednictwem Twittera skomentował wypowiedź jednego z fanów odnośnie bycia częścią tygodniówki WWE 205 Live na dłuższą metę:

“Czy czujesz, że jest coś złego w przebywaniu na #WWE205LIVE? Roster, który się rozwija, a ty jesteś kluczowym członkiem rosteru i budujesz tą markę. Myślę, że jesteś kluczową postacią tej drużyny, drużyny słabszej, czy nie”.

“Co? Kocham @WWE205Live”.

» WWE Woman Liv Morgan za pośrednictwem Twittera wypowiedziała się na temat swoich odczuć dotyczących nieobecności w drafcie WWE. Na jej komentarz odpowiedziała Natalya w następujący sposób:

“Kto mnie dostanie?”.

“Czy możemy mieć #YaOnlyLivvOnce na #RAW? Proszę i Dziękuję”.