Ricochet komentuje walkę na RAW, Roderick Strong gospodarzem tryoutu WWN, Bayley niezadowolona z A Moment of Bliss

» Podczas jutrzejszego odcinka WWE Monday Night RAW odbędzie się Fatal Five Way Match z udziąłem takich gwiazd, jak: The Miz, Braun Strowman, Cesaro, Bobby Lashley oraz Ricocheta, który wyłoni pretendenta do WWE United States Championship. Ricochet za pośrednictwem Twittera skomentował swój występ:

„Nie liczy się wielkość w walce. Ten poniedziałek będzie jedną z największych szans w mojej karierze. Czas iść zrobić to, co zawsze robiłem. Zwyciężyć, gdy wszyscy we mnie wątpią. Tylko Superbohater może zniszczyć Niszczyciela”.

» World Wrestling Network poinformowało, że 30 czerwca w Brooklynie odbędzie się kolejny tryout, czyli tak zwany obóz szkoleniowy, którego gościem specjalnym będzie NXT Superstar Roderick Strong. Według WWN jest, to okazja do obejrzenia gwiazd występujących w NXT, EVOLVE, SHINE, FIP oraz innych promocjach współpracujących z WWN Family.

» Wczoraj WWE Women’s SmackDown Champion Bayley nie była zbyt szczęśliwa z ogłoszenia jej powrotu na A Moment of Bliss podczas wtorkowego odcinka SmackDown Live. Alexa Bliss będzie jej rywalką na Stomping Grounds, czyli PPV, które odbędzie się 23 czerwca. Kilka gwiazd WWE złożyło mistrzyni życzenia urodzinowe za pośrednictwem portali społecznościowych, które możecie przeczytać poniżej: