Mike i Maria Kanellis z nowymi kontraktami w WWE, Xavier Woods vs Dolph Ziggler na SmackDown, Shane Taylor komentuje zdobycie ROH TV Title

» WWE 205 Live Stars Mike i Maria Kanellis zaakceptowali propozycję wieloletniego kontraktu z WWE – podaje Pro Wrestling Sheet. W styczniu bieżącego roku pojawiły się doniesienia sugerujące, że Mike i Maria chcą opuścić firmę z powodu nieodpowiedniego wykorzystania(złego bookingu), ale tym spekulacjom zaprzeczyła Maria. Małżeństwo swoją przygodę z federacją WWE rozpoczęło w czerwcu 2017 roku, a następnie zostali przeniesieni do WWE 205 Live.

» Federacja World Wrestling Entertainment poinformowała, że na wtorkowym odcinku SmackDown Live odbędzie się starcie z udziałem Dolpha Zigglera oraz Xaviera Woodsa (członka The New Day), co jest kontynuacją konfliktu show offa z WWE Championem Kofim Kingstonem. Warto zaznaczyć, że na najbliższej gali WWE PPV rywalem Kofiego będzie Dolph, a ich starcie odbędzie się w stypulacji Steel Cage.

» Shane Taylor pojawił się na ROH War of the Worlds, gdzie zdobył TV Championship. Wrestler wyjawił, co czuł po wygranej, która z pewnością była zaskoczeniem dla wielu fanów:

„Mogłem zobaczyć wszystkie zszokowane twarze…to było niesamowite. Żyję właśnie dla takich chwil-momentów, które sprawiają, że ludzie wyglądają głupio. Są to chwile, które wstrząsają światem oraz krajobrazem. To właśnie udało mi się zrobić w Toronto. Ja nie jestem facetem, którego ROH chce mieć jako mistrza. Nie jestem facetem, który może być marionetkę w firmie. Ja po prostu mówię, to co chcę powiedzieć oraz robię, to co chcę zrobić. ROH chce, aby mistrz chodził w garniturze i uczęszczał na spotkania zarządu. Nie jestem takim facetem i na pewno nie będzie, to dla mnie problem”.