Co to było za show: Gwiazdy rozrywki i sportu na SmackDown!

Premierowe WWE SmackDown na FOX obfitowało w wiele atrakcji. Najpierw publiczność przywitał prezes WWE we własnej osobie – Vince McMahon wraz ze swoją córką Stephanie. Potem zobaczyliśmy nową czołówkę niebieskiego brandu, Becky Lynch, przerywającego jej Barona Corbina i w końcu… powracającego i zawsze elektryzującego The Rocka.

Razem z Becky w swoim stylu dogadał „Królowi Ringu” po czym ku uciesze publiczności, nastąpił wspólny atak:

W dalszej części show, obok ringu mogliśmy zobaczyć byłego mistrza świata wagi ciężkiej w boksie – Tysona Fury’ego (pogromcę Wladimira Kliczko). Zauważył go także Braun Strowman, który chciał się z nim skonfrontować. W ostateczności do niczego nie doszło, jednak chwilę później Fury wyskoczył zza barierek po czym musiała interweniować ochrona:

WWE zapowiedziało już, że Fury będzie obecny na poniedziałkowym RAW, gdzie będzie miał coś do przekazania. Czyżby zatem czekała nas walka Strowmana z Furym w ringu WWE?

W main evencie SmackDown, Brock Lesnar w kilka sekund pokonał Kofiego Kingstona i odebrał mu mistrzostwo WWE. Widok ten zaskoczył wielu, ale jeszcze większym zaskoczeniem było pojawienie się Rey’a Mysterio wraz z… Cainem Velasquezem. Były mistrz królewskiej kategorii UFC, który w 2010 roku pokonał Lesnara w pierwszej rundzie, teraz ponownie sprowadził go na matę i zadał serię ciosów. Może to oznaczać tylko jedno – Velasquez vs Lesnar o pas WWE już wkrótce!